fbpx

Profesor iz Zagreba otvorio polumilionsko pitanje i odustao: Znate li vi tačan odgovor?

Jedan profesor iz Zagreba otvorio je polumilionsko takmičenje na popularnom kvizu.


Foto: HRT

Ne događa se često da takmičar u popularnom game-showu otvori predzadnje pitanje, ali upravo je to pošlo za rukom 32-godišnjem zagrebačkom profesoru, Eugenu Rožiću, koji je u emisiji “Tko želi biti milijunaš?” stigao do pretposljednje prepreke na putu do milion kuna.

Advertisements

Koji se naš grad, kao simbol ratova, pojavljuje u spotu Earth Song Michaela Jacksona?, glasilo je pitanje za pola miliona kuna na kojemu je Eugen i odustao od borbe za milion.

U razgovoru nakon konačne odluke, priznao je da bi se odlučio za grad Karlovac, uz koji su se u ponudi odgovora nalazili i Gospić, Pakrac te Vukovar.

Njegova intuicija dovela bi ga do otvaranja milionskog pitanja jer je upravo Karlovac bio tačan odgovor – među scenama spota za navedenu društveno angažiranu baladu snažne poruke pokojnoga kralja popa našao upravo Karlovac kao simbol ratnog stradanja u Domovinskom ratu, piše HRT.

Advertisements


Sviđa ti se objava? Podijeli je sa prijateljima!