Oglas za posao: Donorska mreža u Bosni i Hercegovini traži voditelja poslova Udruženja

Udruženje “Donorska mreža u Bosni i Hercegovini” raspisuje oglas za poziciju voditelja poslova Udruženja.

work 1594410895

Opis posla i radna zaduženja:

Advertisements
  1. Priprema strateški okvir za razvoj organizacije;
  2. Priprema finansijski i operativni plan u saradnji sa Upravnim odborom;
  3. Prikuplja sredstva (zadužen/a je za fundraising) – priprema projekte i uspostavlja odnose sa partnerskim organizacijama, potencijalnim donatorima, nadležnim institucijama u saradnji sa članovima UO Udruženja;
  4. Planiranje i organizacija sastanaka i događaja za Udruženje;
  5. Učestvuje u pripremi sadržaja za web stranicu i naloge na društvenim mrežama za Udruženje;
  6. Zagovara ciljeve i misiju Udruženja u saradnji sa članovima UO Donorske mreže BiH;
  7. Izvještava o rezultatima rada UO Donorske mreže BiH.

oglas

Uslovi za kandidate/kandidatkinje:

  1. Iskustvo u pripremi projekata;
  2. Funkcionalno poznavanje najmanje engleskog jezika, poželjno i njemačkog;
  3. Iskustvo u/ ili poznavanje i razumijevanje aktivnosti zagovaranja i prikupljanja sredstava;
  4. Dobre organizacione, personalne i komunikacijske vještine;
  5. Sposobnost samostalnosti u radu i proaktivnost su jako važni za ovu poziciju i za razvoj Udruženja.

Oglas je otvoren od petka, 10.7. do petka, 17.7., do ponoći.

Prijava treba da sadrži mejl predstavljanja i biografiju i dostavlja se na email adresu: info@donorskamreza.com.

Kandidati/kandidatkinje koje uđu u uži izbor će biti pozvani na video razgovor.

Obavezan je tromjesečni probni period.