Kada su izbori za USP?

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
mistik
Posts: 1
Joined: 17 Jan 2010, 17:42

Poštovani formuaši,

Želio bih pitati kada su izbori za članove Upravnog odbora Udruženja studenata prava? Koliko znam, izabrani su na tu poziciju u januaru 2009. godine, a na mandat od godinu dana.
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Pa valjda je red da to na vrijeme objave....
ako ne...zbnači da će ,morati ponoviti...
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

A šta je bilo ono u junu ili kada već? Zar nije to izbor bio ili šta već?
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Inače se strašno trude da nas informišu :rolleyes1:
denibih
Posts: 32
Joined: 01 Sep 2009, 21:51

Poslijedna redovna skupstina je bila krajem Februara, a vanredna u Julu. O narednoj skupstini ce svaki student prava biti blagovrmeno obavijesten kao sto je statutom USP-a propisano. Posto nije moja nadleznost ni da definiram datum ni da raspisujem skupstinu ne mogu dati nikakve detaljne informacije, no predpostavljam da bi se mogla desiti brzo.
I samo da dam informaciju onima koji kazu da USP slabo informise studente. Prije svega nije duznost USP-a da preko ove stranice ista obavjestava, ali i ako nije duznost postoji volja odredjenih pripadnih UO USP-a da se informacije koje ima USP ovdje objavljuju, ali slabo to ide, sto nije do nas. Relevantne infomacije ce dobiti svako ko zeli na internestranci USP-a, koja se samo da napomenem ubrzo mijenja.
Dodatno imam informaciju da USP radi na sastavljanju baze podataka emailova studenata Prava, kako bi se informacije koje su od interesa za studente mogle direktno proslijediti istima, tako da cemo znacajno poboljsati sistem informisanja studenata.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Pa ni na vašoj usp stranici nema nikakvih relevantnih informacija.
Dodatno imam informaciju da USP radi na sastavljanju baze podataka emailova studenata Prava, kako bi se informacije koje su od interesa za studente mogle direktno proslijediti istima, tako da cemo znacajno poboljsati sistem informisanja studenata.
Ako je tako  :d055:
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”