APRILSKI I SEPTEMBARSKI ROKOVI UKINUTI !!!!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Locked
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

Upravo saznajem da nismo uspjeli sa protestima niti u jednom slucaju...

Naime, kako cujem kod kantine na nasem faxu fino pise da nemamo aprilskog roka nego da imamo januar/februar    juni/ juli  i samo jedan rok u septembru...

Kako vidim i  studenstka sluzba opet po svom...  Bila je prica da ce raditi od 10-14 medjutim kako vidim studentska radi od 12- 14 ,  sto smo dosli na isto kao i prije ...prije je radila od 11 - 13 ...

Pa eto bas me zanima da li je to istina, jer ako jeste onda smo mi kao studenti izigrani, a takodje i nasa prava i ona silna obecanja i dogovori koja su nam data od strane Pravnog fakulteta Sarajevo, pa i samog dekana ... :o293:

Da li je ta prica sve MOZE bila samo da ne pravimo HAMPE, prosudite sami...


Ja predlazem PROTEST(ako je to istina), al sada nesto vece ...  Da ih naucimo pameti!  :cupo: :cupo: :cupo: :cupo: :cupo: :tassa: :h035: :h035: :h035:
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Ma daj.  :S

Je li iko vidio tu obavijest svojim očima i je li ona istinita? Da nije šuplja ili da nas neko ne vuče za nos?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ja sam upravo čuo da ova tema ide pod ključ.

Treba pročitati obavijest do kraja (obavijest je inače bajata). April i jedan termin u septembru su ukinuti generaciji koja se prvi put upisala ove godine. Starijim generacijama ostaju svi rokovi i termini koje su i do sada imali.

Što se tiče studentske, njihovo radno vrijeme je produženo dok su trajali upisi i dok se stvarala gužva.

Toliko.
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”