Kurs španskog jezika

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zainteresovani ste za pohađanje kursa španskog jezika?

Da, početnik sam i želim pohađati kurs.
51
85%
Da, već govorim španski jezik i želim ga usavršiti.
7
12%
Ne, nisam zainteresovan/la.
2
3%
 
Total votes: 60
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Anketa se vrši s ciljem prikupljanja podataka o broju studenata zainteresovanih za pohađanje kursa španskog jezika. U zavisnosti od rezultata ankete moguća je uspostava saradnje sa CEH Sarajevo, firmom koja se bavi predavanjem španskog jezika i bosanskog jezika za strance.

Molimo da odvojite malo vremena i glasate u anketi, te eventualno napišete svoje mišljenje u ovoj temi.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Evo da se odmah tuspasim. Pravo mi se sviđaju svi jezici iz romanske skupine, pa bih se i učenjem španskog jezika rado pozabavila. Ko zna gdje će me život odvesti  :f010:
Nadam se da će biti zainteresiranih, pa da uganjamo neki popust na cijene  :mrgreen:
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

Stvarno se kanim da radim nesto po pitanju svog skromnog jezickog (ne)znanja, pa mi se ovo cini interesantno. Dvoumim se evo godinu dana izmedju spanskog i talijanskog, a nikako da krenem :) Tako da...od mene pozitivan glas u anketi :)
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Ja sam ZA definitivno. Vec godinama pokusavm naci skolu stranih jezika koja ima spanjolski a da pri tome nisi na cekanju, dok ne vide hoce li biti dovoljno zainteresiranih da oforme grupu...
ja bih isla! :d055:
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Pritefterite i mene,mislim da bih išla:) Još ako bi kad mogao i kurs talijanskog ili arapskog jezika,ma bilo bi super:)
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Ja nisam zainteresovan za španski jezik no ukoliko bi bilo nešto za francuski i njemački jezik svakako da bih išao.  :)
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

Zainteresovana sam, naravno.Slazem se i sa Eborg-om ni njemacki nije losa ideja. :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Kod nas ne postoji kvalitetan kurs njemačkog.
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Kod nas ne postoji kvalitetan kurs njemačkog.
[/quote]

Ima Goethe Institut, čuo sam sve najbolje o njima.  :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Eborg"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Kod nas ne postoji kvalitetan kurs njemačkog.
[/quote]

Ima Goethe Institut, čuo sam sve najbolje o njima.  :)
[/quote]

Ako predaju Njemci OK! Ako predaju naši ljudi zaobiđi, a mislim da predaju naši. Jedino ako se nešto nije promijenilo.
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”