zakasnili sa prijavom ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Dzino
Posts: 7
Joined: 14 Jul 2009, 15:56

Zna li neko mogu li se polagati ispiti koji nisu na vrijeme elektronski prijavljeni.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Dzino"]
Zna li neko mogu li se polagati ispiti koji nisu na vrijeme elektronski prijavljeni.
[/quote]

Ne mozes polagat ispit, djaba ces doci, jer preko isss - a ti upisuju ocjene. Tako cekaj sljedeci rok u ovoj godini (socijala), ili slijedecu godinu !!! :S
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

[quote="alenko_sa"]
[quote="Dzino"]
Zna li neko mogu li se polagati ispiti koji nisu na vrijeme elektronski prijavljeni.
[/quote]

Ne mozes polagat ispit, djaba ces doci, jer preko isss - a ti upisuju ocjene. Tako cekaj sljedeci rok u ovoj godini (socijala), ili slijedecu godinu !!! :S
[/quote]

koliko ja znam nema socijalnog roka od ove godine  :S
nerica
Posts: 75
Joined: 21 Aug 2009, 13:25

Znam curu koja je izasla na ispit i dobro uradila (trebala da polozi) ali kada je asistent shvatio da nije prijavila ispit sve je palo u vodu
Alniyat
Posts: 419
Joined: 26 Aug 2009, 10:36

Ne moze. Nemaju ti gdje upisati ocjenu ako nisi ispit prijavio na isss-u.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ja kad prijavim ispit uvijek uradim screenshot. :mrgreen: Što je sigurno, sigurno je. :p031:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ja kad prijavim ispit uvijek uradim screenshot. :mrgreen: Što je sigurno, sigurno je. :p031:

[/quote]

Pametno, ja sam jednom rim prijavio i nije me bilo na spisku. hehehe, pravac napolje !! Nema druge.
riki rubio
Posts: 70
Joined: 27 Feb 2009, 13:43

imam jednu nejasnoću, pa ako neko zna volio bih da mi kaze.... ako se prijavi ispit i na taj ispit ne izađemo, da li se on uracunava kao da smo izasli na ispit. nadam se da ste me razumjeli :S
malena
Posts: 79
Joined: 29 Jun 2009, 15:45

Ne računa-pitala na studentskoj ( da se zna ).Računa se samo ono što je prof.registrovao odnosno ono što vam je upisano u index.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Samo da obavjestim da je usp organizovao nedavno potpisivanje nekakve zajednicke molbe, posto je vise studenata zaboravilo prijaviti drugi septembarski rok, pa kad saznam sta je bilo i je li ista bilo od te molbe javit cu ovdje.
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”