Sex, drugs 'n' turbo-folk... iz dana u dan na Pravnom fakultetu SA

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

AFERE ŠTA SE DEŠAVA NA SARAJEVSKOM FAKULTETU
Pravo privatizirali dekan Petrović i njegova ljubavnica
http://i42.tinypic.com/apfbiv.jpg

Vidjet ću poslije možda da zbavim tekst iz Globala, pa ću i to postaviti. Samo moram naći nekoga kome nije žao dati 2 KM Radončiću.
Last edited by elSaik on 05 Jun 2010, 16:49, edited 1 time in total.
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Ovo je zaista odvratno. Godinama govorim da je ovo najkorektniji i najpošteniji čovjek na fakultetu. Možda je malo smušen i bojažljiv ali sigurno nije zaslužio ovakve stvari.

A to što se niko ne sjeti malo preispitati Golića, Lučića i ostalu lopovsku kompaniju nikome haman ne smeta.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Novinarsko dno!

Ako neko na ovom fakultetu ima podršku studenata, onda je to sigurno prof. Petrović! Ja se nadam da ćemo uskoro dobiti odgovore od dekana, pa da narod vidi kako kod nas na fakultetu ima i lijepih i pozitivnih stvari.
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Ja sam voljan protestvovati, potpisivati, šta god, ali mislim da je fer da pružimo prof. Petroviću podršku.
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

Ovakav naslov ni u zutoj stampi ne bi pronasli...zaista jadno. Mislim da cinjenica sto je tekst objavljen u Dnevnom avazu sve govori.
Hasisar
Posts: 101
Joined: 01 Jun 2009, 14:15

Ne mogu da vjerujem, muka mi je nakon ovog teksta!!! Pa prof. Petrović je živa legenda ovog fakulteta za svakog studenta koji ce pošteno, podržavam ga u svakom smislu :@
Last edited by Hasisar on 02 Apr 2010, 17:51, edited 1 time in total.
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

puna podrska dekanu i od mene,nema ga boljeg na nasem faxu! ovakve stvari zasluzuje gospon Lucic,Golic i slicni njima,a ne jedini profesor koji je tu za studente i kojeg cijenimo!  :@
barbarosa
Posts: 87
Joined: 11 Jun 2009, 11:51

Sad sam i ja pročitao ovo u aVAZU i gnušao se.

Ovaj Radončić može oprati u svojim medijima Chuck Norissa i od njega napraviti pokemona.

Vjerujte da će masa pasti na ovo i da će biti veliki pritisak na dekana, a ti to kao studenti trebamo spriječiti.
Sve je ovo dio politike i propagande i moramo biti svjesni toga i ne vjerovati.
Samo da mi je znati ko je od studenata poslao onu poruku za Amilu Ferhatović, ne znam kako ga nije stid, dok je uživao u olakšicama bilo mu je dobro, a sad odjednom blati.

Što ublehaši ne napišu nešto o Duvnjaku, njegovoj napaćenosti,šizofreniji,psovanju Bogomajke i raznih Bogova ?
Što ne pišu o raznim samovoljama uređivanja bolonjskog sistema ?
Što ne analiziraju nekad Fakultet političkih nauka gdje studira najveća ološ ovog grada i provlači se kako hoće, a sutra će nam sudbinu države krojit.

Fuj !

Nek je reis rekao da se mi muslimani trebamo držati zajedno i nek je to zauzelo 3/4 naslovnice, a nek je Miralem Pjanić taj isti dan nakon rušenja Real Madrida dobio 1/10 iste.

:h035: :h035: :h035: :h035:
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="barbarosa"]
Sad sam i ja pročitao ovo u aVAZU i gnušao se.

Ovaj Radončić može oprati u svojim medijima Chuck Norissa i od njega napraviti pokemona.

Vjerujte da će masa pasti na ovo i da će biti veliki pritisak na dekana, a ti to kao studenti trebamo spriječiti.
Sve je ovo dio politike i propagande i moramo biti svjesni toga i ne vjerovati.
Samo da mi je znati ko je od studenata poslao onu poruku za Amilu Ferhatović, ne znam kako ga nije stid, dok je uživao u olakšicama bilo mu je dobro, a sad odjednom blati.

Što ublehaši ne napišu nešto o Duvnjaku, njegovoj napaćenosti,šizofreniji,psovanju Bogomajke i raznih Bogova ?
Što ne pišu o raznim samovoljama uređivanja bolonjskog sistema ?
Što ne analiziraju nekad Fakultet političkih nauka gdje studira najveća ološ ovog grada i provlači se kako hoće, a sutra će nam sudbinu države krojit....
[/quote]

Molit ću bez okakvih opisa profesora. Hvala.
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”