Nova web stranica

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

http://pfsa.unsa.ba/

Ovo je vjerovatno još uvijek u testnoj fazi, pa je teško komentarisati i davati neku ocjenu.

Mada je izgled stranice najmanji problem. Problem je u redovnom ažuriranju. Sve što se nalazi na oglasnoj ploči na fakultetu mora se nalaziti i na web stranici. Da li će tako da bude u budućnosti to ćemo da vidimo...
Last edited by MarcusTulliusCicero on 10 Feb 2010, 00:57, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="MarcusTulliusCicero"]
http://pfsa.unsa.ba/

Ovo je vjerovatno još uvijek u testnoj fazi, pa je teško komentarisati i davati neku ocjenu.

Mada je izgled stranice najmanji problem. Problem je u redovnom ažuriranju. Sve što se nalazi na oglasnoj ploči na fakultetu mora se nalaziti i na web stranici. Da li će tako da bude u budućnosti to ćemo da vidimo...



[/quote]
Amin za to. :mrgreen:
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

Carevo novo ruho...Iskreno se nadam da novi izgled nece biti jedino sto cemo od ove stranice dobiti.
Zivo me zanima koliko dugo ce biti u korak sa desavanjima s obzirom na (ne)azurnost koja se ugnijezdila na prethodnoj adresi.
Naravno, bilo bi super ako bude funkcioniralo i sluzilo svrsi. Od mene im zelje za lijep i aktivan rad  :d055:
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Ooo pa super... jos samo da bude azurirano stalno... odlicna bi to potez bio...a i bilo je vrijeme...
narocito bi mi se svidjao pristup "biblioteci" ...
Cool...
malena
Posts: 79
Joined: 29 Jun 2009, 15:45

Stranica mi se ne sviđa treba mi povećalo da pročitam neke stvari.A još na njoj stoji sve kao i na onoj staroj mislim na obavjesti.
bajro
Posts: 106
Joined: 27 Oct 2009, 16:20

Nije problem u izgledu, problem je u azuriranju stranice. to je njena najveca mana, mislim da bi dosta toga trebalo uraditi po tom pitanju.
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

Stvarno nisam mogla da nadjem adekvatno mjesto gdje da postavim ovo pitanje, ali jel nam danas poceo drugi semestar?? Nadam se da ce mi neko odgovoriti :) unaprijed hvalaaa
;)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Imaš teme na svakoj godini koje se zovu ''Opća diskusija''.

Jeste, danas je počeo.
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Imaš teme na svakoj godini koje se zovu ''Opća diskusija''.

Jeste, danas je počeo.
[/quote]
Nisam mogla postaviti pitanje,jer sam predhodno ostavila neki komentar,nije mi moglo 2 puta zaredom :( aa  hvala punoo...
dennxster
Posts: 4
Joined: 01 Mar 2010, 21:38

Pa neka su vise promjenili web stranicu i nadam se da ce ovaj put biti neko ko ce je odrzavati i azurirati , pri tome mislim da i mi koji smo u Tuzli imamo raspored ispita , prijave ispita , upisa ....
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”