Informacija

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
FareSa
Posts: 116
Joined: 11 Mar 2009, 00:03

E ovako,ja obnavljam drugu godinu.Kad sam obnvio ostala su mi 4 ispita od kojih sam polozio 3 u prvom ( januarskom) terminu.
Mene zanima da li bih mogao napisati molbu dekanatu da mi odobre upis u trecu ako sve ocistim do kraja ovoga roka.
Interesuje me dali je neko pokusao nesto slicno i, dali mu se uvazilo i kakva je politika naseg fakulteta po tom pitanju ???
Last edited by FareSa on 28 Jan 2010, 11:34, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Npr, vidis kako brzo i uspjesno odgovaraju na nase zahtjeve za pomjeranje ispita (u jednom danu dva ispita), koje nisu odgovorili (i izgleda da nece nikad ni odg).
A sto se tice toga, moras cekati do kraja ove akademske godine, pa aBd fino u oktobru kreces sa trecom godinom !!!
Ako ti je  vec stalo do toga, uzmi kolizione predmete iz trece godine, pa da malo olaksas sebi !!! (ako se jos mogu prijavljivati kolizioni predmeti).
denibih
Posts: 32
Joined: 01 Sep 2009, 21:51

Po pravilu moras cekati narednu akademsku godinu. Jedino da vidis sa studentskom da ti odobre kolizione predmete, a ako ti one ne dozvole preporucujem ti da posaljes molbu dekanatu za kolizione predmete. Upis u narednu godinu u sred godine.. tesko da ce ti uspjeti.
FareSa
Posts: 116
Joined: 11 Mar 2009, 00:03

Pokusacu sa kolizionim, hvala deni ;)
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”