PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
kime
Posts: 17
Joined: 07 Oct 2015, 14:04

Ne trebaju ti kolegice, profesora samo trazi iz knjige :D
MissDrama
Posts: 14
Joined: 30 Jul 2013, 10:45

[quote="kime"]
Ne trebaju ti kolegice, profesora samo trazi iz knjige :D
[/quote]
Kolega hvala na odgovoru.. Valjda nece traziti nista pored, jer se sjecam da je prosle g trazio jednoj kolegici na ispitu neku metodu sto je on spominjao na predavanju.
kime
Posts: 17
Joined: 07 Oct 2015, 14:04

Ja sam juce odgovarao, i kolega prije mene je imao pitanje metode, profesor je sam trazio da navede medote specificne politickim znanostima, sociologiju i socijalnu sociologiju, i pasus ispod njih, one medote, posredno promatranje, neposredno promatranje itd, i to je kolega bas bio lose naucio, i opet je prosao :D
MissDrama
Posts: 14
Joined: 30 Jul 2013, 10:45

[quote="kime"]
Ja sam juce odgovarao, i kolega prije mene je imao pitanje metode, profesor je sam trazio da navede medote specificne politickim znanostima, sociologiju i socijalnu sociologiju, i pasus ispod njih, one medote, posredno promatranje, neposredno promatranje itd, i to je kolega bas bio lose naucio, i opet je prosao :D
[/quote]

Hvala puno kolega na informaciji ;)
MissDrama
Posts: 14
Joined: 30 Jul 2013, 10:45

U vezi 2. Glave prvo pitanje Ustav i ustavna vladavina; sta se podrazumijeva pod tim pitanjem? Koji podnaslovi ? Hvalaaa :))
r0nald07
Posts: 106
Joined: 16 Sep 2014, 16:12

Da, i mene to pitanje zanima, kao i Badinterove komisije, ona dva priloga, da li treba sve uciti ili samo neki dio?
Ally7
Posts: 8
Joined: 11 Nov 2013, 14:54

[quote="MissDrama date=1450875680"]
U vezi 2. Glave prvo pitanje Ustav i ustavna vladavina; sta se podrazumijeva pod tim pitanjem? Koji podnaslovi ? Hvalaaa :))
[/quote]

Ona tri podnaslova do vladavine prava (rule of law) :)
Ally7
Posts: 8
Joined: 11 Nov 2013, 14:54

[quote="r0nald07"]
Da, i mene to pitanje zanima, kao i Badinterove komisije, ona dva priloga, da li treba sve uciti ili samo neki dio?
[/quote]

Sve treba uciti iz ta dva priloga.
MissDrama
Posts: 14
Joined: 30 Jul 2013, 10:45

[quote="Ally7"]
Ona tri podnaslova do vladavine prava (rule of law) :)
[/quote]

Dakle i vladavinu prava ucimo? Hvala puno  :)))
r0nald07
Posts: 106
Joined: 16 Sep 2014, 16:12

Pa pise DO vladavine prava, znaci nju NE ucis
Post Reply

Return to “II godina”