PFTZ: Međunarodno javno pravo

Još malo pa diploma...
anida.mbeg
Posts: 29
Joined: 26 Apr 2010, 10:20

i ja sam bila, nista, neznam kad konta  :S ajd please neka samo neko javi kad vidi rezultate :f035:
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Asistent samo treba da otkuca rezultate, oni su inace gotovi jos prije par dana. Pa tako da ocekujete vjerovatno sutra... hope so!
ALL
Posts: 47
Joined: 06 Apr 2010, 20:54

ako neko zna koja su pitanja bila na ovom prvom roku, za stari sistem, ako moze da postavi. hvala
sweety00
Posts: 8
Joined: 22 Sep 2010, 18:44

ja sam izlazila na prvi dio i ovo mi je bilo:sukcesija drzava,diplomatski zastupnici,pretece i osnivanje UN-a,kaznena odg.pojedinca a druga grupa je imala priznanje drzava i vlada,konzularno pravo,medjunarodna zastita manjina i cetvrtno iskreno ne znam,ali oni su znaci imali jedno pitanje koje nije medju obaveznim.

za drugi dio kolege su mi u hodu rekli pitanja tako da ne znam cijele naslove ali vi koji ucite drugi dio nadam se da cete skontati koja su to zapravo pitanja:)
PRVA GRUPA:pojam ugovora,unut.morske vode,sposobnost sklapanja ugovora i ogranicenje ratovanja
DRUGA GRUPA:otvoreno more,postupci sklapanja ugovora,izvor hum.prava i kolektivne mjere.
Jelena
Posts: 96
Joined: 15 Jul 2009, 16:00

za one koji mozda ne znaju: izasli su rezultati..
BOMBONCIC
Posts: 92
Joined: 27 Jun 2009, 17:57

Zna li neko od kolega mozda koja su pitanja bila na drugom roku za MJP 2 u Sa?
Dino
Posts: 268
Joined: 23 Sep 2009, 17:54

Bilo svasta nesto :D a kod nas u TZ  I grupa :1. Pojam i vrste medjunarodnih ugovora,
                                                                  2. Arbitraza
                                                                  3. Unutrasnje morske vode
                                                                  4.Izvori ratnog i humanitarnog prava.

A ono sto je bitnije da li neko zna kada bi mogli biti rezultati,poznato je profesoricino kasnjenje ali samo onako okvirno da covijek ne bi negdje slucajno otisao a ne mogne doci na upis ocjene u predvidjeno vrijeme,ako slucajno :D polozi ispit :mrgreen:
selma begovic
Posts: 142
Joined: 16 Aug 2009, 16:18

imal rezultata za III godinu
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Nema nista na oglasnoj.
hepatija
Posts: 76
Joined: 29 Jan 2011, 17:55

zna li bilo ko kako doci do rezulatat koje je citala u cetvrtak,jer nema nista na oglasnoj?????hvala
Post Reply

Return to “Treća godina”