Peticija za bolje uslove studiranja

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ako ti je zaista to rekla to su netačne informacije, nikakva dobra volja profesora nije u pitanju.

Ta odluka je donesena. Potvrđeno je i na sastanku u Rektoratu (na kojem sam lično prisustvovao), a profesori su upoznati sa istom. To su mi potvrdili i prof. Petrović, a jučer i prof. Duvnjak.

Ukoliko bude nekih problema, USP će sigurno djelovati. Uostalom, uskoro će se formirati i Odbor za kvalitet studiranja koji će voditi računa o ovakvim stvarima.
[/quote]
Tako i treba.Ao je doneseno potvrđeno nek se dotična gospođa Grbo i pridržava toga.Dosta smo mi trpjeli samovolju profesora ;)
arijale
Posts: 15
Joined: 21 Jan 2011, 19:31

polaganje ispita bez ciste predhodne godne,da li se odnosi i na stari sisem,znali neko provjereno....:)
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Odnosi se na sve
arijale
Posts: 15
Joined: 21 Jan 2011, 19:31

hvala:)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Upravo je ispred USP-a napisana još jedna molba za odobravanje socijalnog roka studentima kojima treba za uslov. Molba je proslijeđena Dekanu, Naučno-nastavnom vijeću i Upravnom odboru.
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

Lijepo od USP, kad bi samo molba bila "odobrena"... :D
kaligula
Posts: 50
Joined: 06 Sep 2010, 14:37

pa kud baš danas ... ja predao za upis ...koji sam ja maler,odobre li ga ima da se roknem
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nista, izadjes na ispit s licnom :D I ja sam danas predala papire pa mi rekli da dodjem po index za 10 dana tako da sve mozes stici :P
Vjecni studos
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2010, 12:59

Mislim da se na soc.i ne moze s nicim drugim osim s ovjerenim indexom za ispit. Ali u svakom slucaju ja bih im sjeo dole za vrat dok mi ga ne daju. I ima da ga daju. Ali sad pitanje je sta ukoliko je neko u medjuvremenu upisao obnavljanje godine, a fali mu taj jedan ispit.

Zato ja kazem, samo polako, gdje je zurba.  :mrgreen:
Last edited by Vjecni studos on 06 Oct 2011, 21:04, edited 1 time in total.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Mozes ti i podici index i kad ti nije gotov. Samo ces morati uci tamo kod njih i traziti svoj index podici papire i predati opet kad zavrsis s obavezama :D
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”