Peticija za bolje uslove studiranja

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Locked
minche001
Posts: 197
Joined: 17 Jul 2009, 13:30

i ti kolega bombe bacas opasno  :d055: da si nasao nekog drugog profesora pa hajde, al kod prof. Duvnjaka nisi sigurno odgovarao bez koncepta, kod njega i kad napises koncept ne mozes odgovarati "iz glave" vec trazi od studenata da ne saraju okolo i da citaju napisano ;)
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Kolegice/kolega nesto bi ti rekao,ali bojim se da mi ne dadnu ban opet sedam dana,pa cu to zadržati za sebe.
Ko hoće da vjeruje,nek vjeruje,ko nece ne mora i gotova priča :mrgreen:
I ono što napišeš na papir odakle napišeš?
Ne pošaljete trnka dopis,nego pišeš iz glave.Ja ustavno ni jednom nisam izsao,a da nisam dobro naucio,tako da se nikad nisam dao zbuniti,mada dosta pitanja postavi mimo onoga što se napiše,tako da mi to pisanje nije bilo potrebno ;)
Zato bi lagao nesto po meni nebitno? :c053:
minche001
Posts: 197
Joined: 17 Jul 2009, 13:30

primjetila sam da se dokazujes na svim mogucim temama pa i ovo vidim kao pokusaj istog ;)
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Izvini,ja se nemam nikom ništa dokazivati
Ako mogu pomoći savjetom,sugestijom,ili bilo čime drugim pomognem,ako ne mogu necu ni odmagati.To znaju svi koji me poznaju ;)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Forum nije mjesto licnog dokazivanja: svi vi ste glupi ja sam pametan, svi vi ucite 10 dana za ispit ja spremim tako sto prelistam sat pred ispit.. :D Cisto sumnjam, prosto ne vjerujem :D

Necemo se "prepucavati" narocito ne u ovoj temi gdje je rijec o PETICIJI ZA BOLJE USLOVE STUDIRANJA a ne ustavno pravo :D

Nastavimo s temom, molim vas  :f035:
dedo
Posts: 10
Joined: 05 Oct 2011, 15:40

upravo sam napravio profil da podijelim sa kolegama sta mi je rekla prof.zinka grbo u vezi sa polaganjem ispita iz naredne godine, ako nije ociscena prethodna. bio sam na konsultacijama kod nje prije 2-3 sata, znaci nije prica cuo/kazao, nego mi je direktno rekla da ona nece pustit nikog da polaze ko nije ocistio trecu god. a to sto je ugovoreno u sklopu peticije za bolje uslove zavisi samo od dobre volje profesora. rekla je, ako neki profesor hoce da pusta studente bez ciste prethodne godine, onda je to njegova stvar, ali nema nikakvu obavezu da to radi. jos samo da kazem da je nisam pitao za koliziju,nego za upisivanje ocjene pozadi u index dok se ne ocisti prethodna godina, tako da ne vjerujem da je bilo nesporazuma u komunikaciji!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ako ti je zaista to rekla to su netačne informacije, nikakva dobra volja profesora nije u pitanju.

Ta odluka je donesena. Potvrđeno je i na sastanku u Rektoratu (na kojem sam lično prisustvovao), a profesori su upoznati sa istom. To su mi potvrdili i prof. Petrović, a jučer i prof. Duvnjak.

Ukoliko bude nekih problema, USP će sigurno djelovati. Uostalom, uskoro će se formirati i Odbor za kvalitet studiranja koji će voditi računa o ovakvim stvarima.
dedo
Posts: 10
Joined: 05 Oct 2011, 15:40

drago mi je procitati ovo sto pises i iskreno se nadam da je profesorica pogrijesila!
tina
Posts: 4
Joined: 27 Mar 2009, 00:02

S obzirom da je omoguceno placanje skolarine na rate o koliko rata se zapravo radi? I do kada  traje upis?
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Pa 2 :D

Ma kad zavrsis sa obavezama- ispitima, upisima i svim ostalim mozes otici da predas za upis, ne moras zuriti :D
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”