PFSVEMO: Transnacionalno i međunarodno kazneno pravo

Još malo pa diploma...
Post Reply
anchybo
Posts: 13
Joined: 05 Jun 2012, 13:24

hvala
Last edited by anchybo on 04 Nov 2012, 16:42, edited 1 time in total.
IVANA-OSIJEK
Posts: 22
Joined: 29 Nov 2010, 17:11

Pitanja sa zadnjega roka: 1. definiraj sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
2. vrste krivnji po Rimskom statutu, 3. načelo lex mitius
zeki10
Posts: 2
Joined: 10 Jan 2013, 12:00

Veliki pozdravi svim mojim kolegicama i kolegama, trebam pomoć tocnije skriptu za Transnacionalno i međunarodno kazneno pravo. Ako ima tko da mi je pošalje na mail zmadzar@hotmail.com...
Unaprijed se zahvaljujem...ako se sretnemo placam kavu...sok...pivu...sto god... :D
SIX
Posts: 33
Joined: 23 Nov 2010, 20:52

Kolega imas skriptu na ovom forumu u dokumentima vezanim za naš fakultet i pored nje skini sa interneta Rimski statut koji je neophodan da bi svatio to što uciš i prošao jer je skripta mala... morat ces s vremena na vrijeme i internetom da se posluzis da bi iz skripte skontao one teze, da tako kažem, koje nisu vezane za Statut... Kolege su predhodno fino pitanja postavili pa neka ti ona posluže kao smijernica šta uciti ... Sretno...
ivanaa
Posts: 25
Joined: 23 Sep 2012, 22:15

Hoće li se pokrenuti tema transnacionalnoga , da se razmijeni jos koje pitanjce na usmenom kod prof. Sabrine H  ?? :|
IVANA-OSIJEK
Posts: 22
Joined: 29 Nov 2010, 17:11

Ispit je u zadnje vrijeme bio pismeni jer profesorice već dugo nema na faksu. nisam čula kada će se vratiti. mislim da je ispit lakše položiti usmeno jer profesorica postavi jedno pitanje, eventualno dva. ;) evo još neka pitanja koja sam imala na pismenom;
1. načelo in dubio pro reo
2. uvjeti za izricanje pritvora
3. dijelovi žalbe
4. kada se izriče oslobađajuća presuda
amosz
Posts: 2
Joined: 06 Apr 2013, 14:45

Jel dovoljna ova skripta postavljena od 15str.? Hvala
IVANA-OSIJEK
Posts: 22
Joined: 29 Nov 2010, 17:11

isprika, ovo gore su pitanja iz kpp-a. u krivu "temu" sam upisala. ;)
drugi puta sam imala ova pitanja iz transnacionalnog: 1. načelo aut dedere aut judicare, 2. osnove za isključenje kaznene odgovornosti
ivanaa
Posts: 25
Joined: 23 Sep 2012, 22:15

hmmm....hvala ivana , ma da ovo su ta pitanja nema se sta vise traziti , skriptica od 15 strana je dovoljna za odgovaranje na usmenom kod profesorice , to je ta suština.:)
saradeever
Posts: 55
Joined: 01 May 2012, 00:51

ljudi,zna li netko odg na pitanje "izuzetak od načela ne bis in idem"
Post Reply

Return to “Treća godina”