PFSVEMO: Obvezno pravo

Još malo pa diploma...
Post Reply
mimica02
Posts: 46
Joined: 17 Feb 2011, 23:02

jel na ovom roku bio usmeni ili pismeni...kako je bilo?
Miske
Posts: 29
Joined: 12 Oct 2009, 19:20

Ima li jos pitanja koja postavlja....dajete plsss
srky
Posts: 22
Joined: 15 Aug 2010, 16:34

ne izmišlja pitanja tako da je sve OK, uzmeš knjigu a možeš i skriptu slobodno i po redu...ispit nije težak, što se tiče odgovaranja , imaš vremena da razmisliš a i on ti pomaže.... a mene je pitao ( 2 mj )
odg za materijalne nedostatke-kada postoje nedostaci?
djelovanje ugovora?
kupoprodaja s pravom prvokupa i kupoprodaja sa specifikacijom?
opziv darovanja i vrste darovanja?
protupravnost?
da nabrojim- vrste krivnje ?
subjektivna odg za štetu?
naturalna restitucija?
zilavka_zg
Posts: 20
Joined: 19 Nov 2010, 10:13

na prošlom roku..moglo se birati, usmeni ili pismeni, što je bilo super (ako ćete moći birati i odaberete usmeno odg. pripremite se na mogućnost cijelodenvnog čekanja)
položio sam. :) profesor i asistentica su fantastični. odgovornost za štetu obavezno dobro proći i u glavnom slazem se sa  gore (na ovoj str.) rečenim
sretno!
mimica02
Posts: 46
Joined: 17 Feb 2011, 23:02

pozdrav svima....moze li se neko javiti ko je na ovom roku polagao obvezno....da li je bio pismeni ili usmeni,i kako inace izleda pismeni ispit? Hvala!!!!  ;)
srky
Posts: 22
Joined: 15 Aug 2010, 16:34

pismeni ti inače izgleda- dobiješ 5 pitanja i radi... :) i meni se čini da ti je pismeni sada na roku bio... osobno usmeno mi je puno draže bilo polagati :)
mimica02
Posts: 46
Joined: 17 Feb 2011, 23:02

da li je neko danas bio na obveznom,ili znate nekoga da ga pitate,bilo bi nam od velike pomoći...i je li bio i pismeni,koja pitanja su bila na pismenom,jel pismeni bude kod petricke ili kod njega? pozzzz svima!  ;)
srky
Posts: 22
Joined: 15 Aug 2010, 16:34

ne znam za danas ...al zadnji put je bio koliko se meni čini pismeno....i uvijek kod njega , nema petrićka nikakve veze s ovim predmetom.
mimica02
Posts: 46
Joined: 17 Feb 2011, 23:02

ok,kolega hvala ti...steta sto se ostali ne javljaju sa informacijama!
tinaab
Posts: 24
Joined: 23 Mar 2011, 16:30

zadnje informacije su da se moglo birati izmedju pismenog i usmenog i da ce tako biti na dekanskom
Post Reply

Return to “Treća godina”