Borislav Petrović novi dekan Pravnog fakulteta!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Pa kad već mogu pravni osnovi onakvi da se uvažavaju, vala mogu i ja u stari sistem. Više će me cijeniti sutra ako ništa, nego ovako  :f010:
missy
Posts: 2
Joined: 30 Oct 2009, 10:10

Mislim da je izbor odličan! Od svih profesora definitivno najviše uvažavam prof. Petrovića.
Zlatan61
Posts: 5
Joined: 12 Nov 2009, 22:02

Petrović je, iz mog iskistva koje sam imao sa njim, dobar izbor, u svakom slučaju puno bolji nego Saltaga prije njega.

Međutim, mislim da niko ne bi brže zaveo vojnički red nego Jasminka Gradaščević-Sijerčić :D
reggae ambassador
Posts: 7
Joined: 08 Oct 2009, 10:43

kakve veze ima ko je dekan pa svi rade jedan te isti posao funkcija je ista samo se likovi mijenjaju a zna se ciji interes zastupaju
mire - ložač
Posts: 2
Joined: 16 Nov 2009, 20:08

U svakom slučaju je prof.Petrović ime i pojava među pravnicima, visoko moralna ličnost i ugledan čovjek, za razliku od * Saltage ( iskompleksirani sociolog ).  

* Obrati pažnju na rječnik!
Last edited by mire - ložač on 16 Nov 2009, 21:52, edited 1 time in total.
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Dekan sada ima toliko prljavog veša od prethodne administracije (u figurativnom smislu naravno  :mrgreen:) da se bojim da će svu energiju usmjeriti na to a ovi standardni studentski problemi će ostati i dalje.
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

@Eborg - I meni se tako "čini". tj. primjećujem to...
Ja doslovno svaki dan idem u dekanat, pokušavajući dobiti sastanak kod dekana na 5 minuta...ma nema šaaanseeee kažu ima posla preko glave, a i problema sigurno.  :S
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Ne bih da zvučim netaktično ali meni to ne izgleda baš kao "toliko" posla. Prosječna radna sedmica ima 40-tak radnih sati, može se vala i nama malo posvetiti, zar ne?  :)
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Ma da, može kolega, ali ne mora pa ni neće...
Da li su nai studenti aktivniji kad su u pitanju i naša prava a i obaveze, radili bi oni svi ako ništa barem malo drugačije...
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”