poziv za stari sistem

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
samsung11
Posts: 97
Joined: 08 Sep 2009, 00:33

A koji predmeti iz trece se mogu polagati , dok se nema cista druga? Osim engleskog.
ask
Posts: 104
Joined: 29 Sep 2009, 21:54

Izgleda i GPP, ako moze nek nam neko napise detalje polaganja, koliko stranica, dijelova....
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

[quote="samsung11"]
A koji predmeti iz trece se mogu polagati , dok se nema cista druga? Osim engleskog.
[/quote]
i mene isto zanima, stari sistem-čula sam da se ocjena iz engleskog može upisati tek kad se druga očisti..
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Ocjenu iz engleskog upisujes tek kad ocistis 2g ....
Ovo obavjestenje sam vidjela na stranici faxa-www.pfsa.unsa.ba -mozda ce pomoci studentima koji nisu iz Sarajeva :

Obavještenje - Monday, October 25, 2010
Obavještavaju se studenti da se ispiti iz nastavnih predmeta: Kriminologija, Krivično pravo I, Pravna klinika iz krivičnog prava, Međunarodno krivično pravo, Osnovi kriminalistike, Krivično pravo (stari program) i Kriminologija s penologijom (stari program), zakazani za 27.10.2010. godine sa početkom u 11:00 sati, odgađaju do daljnjeg, zbog spriječenosti predmetnog nastavnika.
justBiH
Posts: 105
Joined: 02 Sep 2010, 15:35

[quote="samsung11"]
A koji predmeti iz trece se mogu polagati , dok se nema cista druga? Osim engleskog.
[/quote]kolega-ice molim te ako nešto saznaš vezano za polaganje ispita s treće godine bez čiste druge godine javi pošto nisam iz Sarajeva.Hvala.
ask
Posts: 104
Joined: 29 Sep 2009, 21:54

Ljudi zna li iko sta je s nasim zahtjevima.....

P.S. Mozel neko napisat sta se moze polagat s 4 god ako nije cista 3... Interesuje me 100 % informacija.... HVALA!
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

GPP i Engleski a ukoliko stepenujes mozes polagati i Upravu.
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Da li je neko od studenata starog sistema stepenovao tj.stekao zvanje pravnik VI stepen i da li je podnio zahtjev za izradu diplome VI stepen...Moja prijateljica je podnijela zahtjev da joj se odobri stepenovanje...dekan je odobrio...ona je polozila radno pravo i upravno pravo sto je uslov stepenovanja...sad je zanima da li je neko predavao zahtjev da mu se dodjeli diploma VI stepen...sta se treba predati od papirologije i koliko kosta diploma?...unaprijed hvala svima koji imaju bilo kakvu informaciju u vezi ovoga...
ask
Posts: 104
Joined: 29 Sep 2009, 21:54

[quote="tina."]
GPP i Engleski a ukoliko stepenujes mozes polagati i Upravu.
[/quote]

Kolegice jel mozes cijeli GPP polgat ili samo dio??? HVALA!
lejlaaa
Posts: 181
Joined: 03 Feb 2010, 21:00

za kolegicu Laly:ja sam takodje stepenovala i nije nikakva procedura oko te diplome!odes u studentsku i fino kazes da si stekla zvanje pravnik,oni ti daju neki obrazac da popunis koji kosta cini mi se 2 KM,odes u postu ili banku uplatis 30 KM za izdavanje uvjerenja pa tek kasnije na osnovu tog uvjerenja mozes traziti da ti se stampa diploma koja kosta 90 KM!tako je bilo kad sam ja stepenovala!nadam se da sam pomogla!pozdrav!
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”