PFSA: Sociologija sa sociologijom prava (Novi naziv: Sociologija)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
umihana
Posts: 12
Joined: 08 Sep 2009, 13:43

[quote="vecaveca"]
Da li se preko e-maila moze odgoditi esej sada za neko drugo vrijeme ili nemoze????
[/quote]
možeš :)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Za ovu drugu Parcijalu :D treba mi pomoc,da li neko zna ili je mozda ass. govorila one najvaznije predstavnike kao za I par.

Naprimjer:

Platon,Aristo,Sof.,Makijaveli,Akvinski itd.

Ako ko zna,biti cu zahvalan :D jer vidim da daje vecinom one "Poseban osvrt na..."  :D :D
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="adi"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="dipl.pravnik lana sahman"]
mozeli mi iko ista u kratko napisati o kantu:))
hvala
[/quote]

Ovako, o Imanuelu Kantu imas u skripti "Sociologija II". (Sad ti se raspitaj za tu skriptu, ne mogu da pisem u kojoj ces kopirnici naci) ZABRANJENO JE REKLAMIRANJE KOPIRNICA.

Pozz
[/quote] alene jel ass rigorozna u davanju bodova kad se esej brani :)
[/quote]
Mi smo prosle godine samo predavali seminarske (eseje), tako da nije bilo potrebe braniti ih. I u tom slucaju nije bila rigorozna. Bitno ti je da fino spremis, i da znas o cemu pricas.
Sretno! :)
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

imal ko da je jutros branio,da nam isprica sta i kako?
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

zna li neko kad je odbrana eseja ja sam predala u (sad u utorak) a nisam pogledala na ploci ??? help  :(
sel22
Posts: 63
Joined: 10 Oct 2009, 16:25

[quote="sanja"]
zna li neko kad je odbrana eseja ja sam predala u (sad u utorak) a nisam pogledala na ploci ??? help  :(
[/quote]
imas termine, ipak ces morati da pogledas plocu :(
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Danas je asistentica Amila,na sociologiji, diktirala sta sve treba nauciti za II.parcijalu ( i govorila gdje to mozemo naci,posto nema sve s predavanja i u knjizi profesora Saltage ).. nisam uspio otici,ali su mi kolege prenijele tako,medutim,niko nije stigao sve zapisati i nizasta nisu sigurni. Da li je problem da mi neko kaze,ukoliko je bio ?
Unaprijed zahvaljujem.
Pozdrav !
mr_hare
Posts: 151
Joined: 19 Sep 2009, 01:43

Molim vas da nam pomognete i kazete odakle da spremamo II parcijalu iz sociologije. Asistentica je diktirala pitanja i ima ih puno. Rekla je 3-4 knjige iz kojih treba da ucimo. Da li ima neka skripta i koja iz koje se moze spremiti ovaj predmet, jer nisam cuo da je tako sociologija teska.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Mah,ljudi dragi,radije dajte da nabavimo ta pitanja sto je diktirala,jer imamo net,par skripti,plus knjiga pa iz svega pomalo i moze se spremiti,ali prvo da se pitanja kazu,ajde pomagajte kolege  :D :D
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Pozz moji slatki buduci pravnici  :d045:

08.01.2010. je II parcijala iz Sociologije! Ispit se sastoji od 3 pitanja i vrijeme izrade testa je 45 min. Ass je dala pitanja koja iznose 14 bodova i malo opsirnija koja iznose 18 bodova. Popravni je nekad u Feb ...

Ja sam pisala koliko sam mogla ali ass je tako brzo pricala, tako da kad god pocnem pisati pitanje, ona kaze drugo. Kod mene u svesci je sve konfuzno. Pa eto ako je neko pisao nek barem slika stranice pa imamo ovdje, See ya  :kava:
Post Reply

Return to “I godina”