PFSA: Sociologija sa sociologijom prava (Novi naziv: Sociologija)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

[quote="DamirAvdic"]
Kolege,

Znali neko šta moramo naučit za drugu pracijala u januaru ????
Koji će biti filozofi ???
[/quote]

Valjda treba nauciti sve poslije ove materije iz I Parcijale :D, ali ipak ponoviti i ovo iz prve :D. Mislim blago vamo pa morate samo to, ja moram sve naucit, jer I Parcijala me nije voljela, odnosno ass. mi je oduzela rad zbog "prepisivanja" ...a ja samo bio fin i pomagao drugima  :mrgreen: .
***sandich***
Posts: 18
Joined: 25 Oct 2009, 13:49

Jel' se i druga parcijala moze spremiti iz skripte? Pitam jer me strah da zbog visoke prolaznosti na prvoj parcijali,ne podigne kriterije na drugoj...
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

ljudi,

ako neko slucajno ima nesto o hegelovom poimanju drzave...nek se javne:) :U
timcho
Posts: 5
Joined: 23 Nov 2009, 00:02

znal neko kad se integralno polaze,,jel usmeno il pismeno.. i kad je odprilike taj ispit
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="timcho"]
znal neko kad se integralno polaze,,jel usmeno il pismeno.. i kad je odprilike taj ispit

[/quote]

Prva sedmica janurara isti dan i za one sto ce integralno,a i za nas sto cemo polagati za II parcijalu ;)
colleman
Posts: 3
Joined: 01 Dec 2009, 22:50

studiram u tuzli sarajevsko pravo pa me zanima da li ce ispit biti usmeni ili pismeni??? :)
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

@colleman - Kolega, već je postavljeno to pitanje 2 posta iznad. Kada neko bude imao odgovor vjerujem da će odgovoriti, nema potrebe za spamom i ponavljanjem istih pitanja.
Ovo je upozorenje, naredni takav post brišemo.  :dunno: :f035:
Amethyste
Posts: 17
Joined: 06 Dec 2009, 20:47

[quote="Amcho"]
[quote="timcho"]
znal neko kad se integralno polaze,,jel usmeno il pismeno.. i kad je odprilike taj ispit

[/quote]

Prva sedmica janurara isti dan i za one sto ce integralno,a i za nas sto cemo polagati za II parcijalu ;)
[/quote]

mozel' konkretan datum????... planiram izac itegralno sve.. tesko mi je sa parcijalama.. na proslom fakultetu sa se s njima zeznula i onda sam skontala da mi je lakse sve u jednom udarcu a ne patiti se svo vrijeme. tj patiti = pritisak pred i iza svakog ispita..  :f040:
amela_v
Posts: 5
Joined: 02 Dec 2009, 22:32

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ne znam da li se moze osloniti na te neka pitanja... U sustini postoje pitanja koja dolaze cesce, ali te na ispitu moze potrefiti SVE. :d055:

[/quote]
moze li mi netko reci kada se soc polaze integralno mogu li se primjeniti ti odgovori iz skripti tnx unaprijed
mr_hare
Posts: 151
Joined: 19 Sep 2009, 01:43

molim vas da li neko zna ukoliko se ne uradi esej iz sociologije da li oduzima bodove sa parcijale ili nema nikakve veze s tim?
Post Reply

Return to “I godina”