Šta je potrebno da naš fakultet bude bolji?

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Wicked
Posts: 4
Joined: 06 Nov 2009, 11:09

ma dno dna. ja svakako naiđem vrlo rijetko...ali zaista daje grozan utisak o fakultetu. em što tuče ćirilica, em što je manje-više svako normalan tamo prestao sjediti, em što je i osvjetljenje k'o u prigradskoj turbo folk diskoteci...jad i čemer. nekad je to bilo mnogo ljepše :D
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

S obzirom da je kod nas fax ionako prihvatilište za turbo-folk generaciju koja nije uspjela nešto drugo upisati, sasvim ne čudi takav prirodni ambijent.  :mrgreen:

Ali sad fakat ozbiljno, da smo pametni prestali bi ići tamo i fino im uputili dopis da stave normalnu hranu i promijene muziku.
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

@Eborg ...Na zalost, mislim da bi se javilo vise onih koji bi se zalili na promjenu muzike... manjina smo kao Slovenci u Hrvatskoj :)
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Majko draga gdje ja budućnost gradim.  :|
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[quote="Eborg"]
Majko draga gdje ja budućnost gradim.  :|
[/quote]

Vi Zenicani ste samo za EU ;)
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

[quote="_AMYCOSA_"]
[quote="Eborg"]
Majko draga gdje ja budućnost gradim.  :|
[/quote]

Vi Zenicani ste samo za EU ;)
[/quote]

Tamo je još gore, nisam džaba pobjegao.  ;)
Wicked
Posts: 4
Joined: 06 Nov 2009, 11:09

[quote="pravnica"]
@Eborg ...Na zalost, mislim da bi se javilo vise onih koji bi se zalili na promjenu muzike... manjina smo kao Slovenci u Hrvatskoj :)
[/quote]

pa ne znam baš, prije je kantina bila i "pozitivnija" i dobro punija nego sad...

evo me ko neki starac, pričam kako je to "nekad" bilo, u "stara dobra vremena" :D :P :mrgreen:
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Ma dobro lahko za muziku! :) To bi se još nekako i riješilo. Ja ne znam kako fakultet nije skontao da bi njima bilo odlično da izdaju mjesečne kupone za hranu u kantini...d budu povoljni, kantina ima stalne mušterije, studenti topli obrok u okviru faxa, i tako...
Ja kad odem rođaku u ZG bude me stid kad vidim šta oni imaju, a šta mi nemamo. :dunno:
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

[quote="pravnica"]
Ma dobro lahko za muziku! :) To bi se još nekako i riješilo. Ja ne znam kako fakultet nije skontao da bi njima bilo odlično da izdaju mjesečne kupone za hranu u kantini...d budu povoljni, kantina ima stalne mušterije, studenti topli obrok u okviru faxa, i tako...
Ja kad odem rođaku u ZG bude me stid kad vidim šta oni imaju, a šta mi nemamo. :dunno:
[/quote]
Zato je najbolje ne napuštati Sa kanton,dok ne vidiš kako je negdje drugdje dobro,ne znaš ni koliko ti je loše... :(
adose
Posts: 1
Joined: 06 Dec 2009, 21:00

Uslovisu takvi kakvi jesu i niko nas nije tjerao da upisemo fax, al ako smo odlucili da gaupisemo onda moramo "trpjeti " tako te stvari i nadati se da ce se jednog dana svi studenti pobuniti i da cemo promjeniti sve sto zelimo !!  :f040:
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”