(za) pravo najveća nepravda

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Sada je i na građanskom sala poluprazna. Na nasljednom isto tako niko ne stoji, ima mjesta za sve. Prijedlozi nisu problem, prijedloga uvijek ima. Pogledaj ovu temu: http://epravo.ba/dogadanja-na-fak ... ude-bolji/ Problem je što će na kraju opet da bude ''poj'o vuk magarca'' i to je to.

Evo ti najsvježiji primjer: http://epravo.ba/rokovi-i-termini ... h-termina/
Još uvijek ništa nije urađeno po ovom pitanju.
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Nema izgovora za neudobnost, neuslovnost, nehigijenu i ostalo. Mislite vi da na npr. engleskim fakultetima nema vandala i ljudi koji kvare stvari? Ima, kako ne... Samo što takve sankcionišu i po džepu opale, pa neće više. Ili plati popravak sam...

Tako da im to nije opravdanja. Ja bih čak rekla da smo mi sasvim "OK" studenti.

A ovo oko vremena radova i trajanja istih...Pa... hm... Ne znam kako stignu sebi odraditi sve, a toliko sastanče :D

P.S. Svaka inicijativa je pohvalna, ali nedovršene nita ne mijenjaju...Na žalost, kod nas je jo uvijek jako malo aktivnih studenata, većina čeka nekog drugog, a ovima sa faxa to godi...
Kera_sa
Posts: 6
Joined: 14 Oct 2009, 01:59

Za mene su uslovi sasvim uredu, ono ne placas 10 000 km pa da sjedis u koznim foteljama, sasvim je uredu, samo da profesionalnost i objektivnost budu na nivou  :)
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

@ Kera_SA  Ok, imas pravo na svoj stav i misljenje, ali ako su tebi uslovi na našem faxu ok za ono što ploaćaš, onda ... :cupo: :cupo: :cupo:
Naš fakultet uzima skoro pa najvise od svih u KS, a imamo ponajgore uslove kako god i u čemu god pogledaš...
Naravno, svi se trebamo potrudit da se popravis stanje, ali proći će do tada još... :moli:
rajko
Posts: 73
Joined: 12 Sep 2009, 16:32

Joj zamislite kako bi bilo kad bi nam stavili onakve stolice kao na slice,kako bi se prosjek prolaznosti popravio:-)hahaah.A šta se može njima je fino a pita li nas iko kako je nama????
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”