Peticija za bolje uslove studiranja

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
goggo
Posts: 34
Joined: 29 Aug 2009, 13:18

[quote="Laly"]
Skolarina nema veze sa soc.rokom...svakako je upis isao od 15.09 do 15.10...medjutim,posto je odobren soc.rok time je i upis produzen dok se ne zavrse soc.rokovi i tek onda cemo se moci upisati...mene zanima da li cemo moci prijaviti ispite za novembar-apsolventski rokovi sljedece sedmice iako nismo uplatili skolarinu?....sta ne kontas??
[/quote]

Ne kontam to sto ako ti je ovo prvi put da si apsolvent, odnosno imas pravo na apsolventske rokove onda ne moras platiti nikakvu skolarinu.
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

gdje su ti rokovi????
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Hocel ko staviti ovdje rokove? :moli:
emily
Posts: 228
Joined: 22 Sep 2009, 13:37

Ajde neka neko objavi rokove pls!  :f035:
Last edited by emily on 20 Oct 2010, 14:09, edited 1 time in total.
_neca_
Posts: 58
Joined: 21 Jun 2009, 00:28

[quote="xman"]
izbačeni rokokovi na fakultetu za Oktobarski rok!!!!
[/quote]

Xman, gdje su izbaceni rokovi na fax-u, je li na oglasnoj ploci ili gdje vec?? Posto je neke raje vec islo danas na fakultet i kazu da rokova nema, vjerovatno ih nisu nasli i vidjeli. Hvala puno
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Svi cekamo rokove, malo strpljenja kolege-ice

Cim budu okaceni na stranici fax ja cu vam javiti jer non stop pratim  ;)
kaja
Posts: 198
Joined: 15 Feb 2010, 16:06

pa vidite da se lik zeza,hehehe....jadi likova na sta nasjedaju
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Kaja

Nekima ovdje iskreno nije do zezancije jer dosta njh ovisi o ovom roku da poloze taj jedan ispit kako bi stekli uslov za narednu godinu ;)

Tako da bez suvisnih komentara, cijenio bi...
kaja
Posts: 198
Joined: 15 Feb 2010, 16:06

Nije ni meni do zezancije,i meni kao i drugima je bitan ovaj rok ali ako neko iznosi lazne informacije da su izasli rokovi kao xmen a vi svi nasjedate na to onda je to meni smijesno .Da su izasli dosad bi neko postavio....Da li je i ovo suvisan komentar cijenjeni Amcho;)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Za tvoju informaciju mi nemamo moci da znamo jel neko govori istinu ili ne, uzdamo se u kolegijalnost i da svako ko dodje i napise nesto, da to bude sa ciljem da se jave tacne i pouzdane informacije.

Dosta raje je jos uvijek na predavanjima i vjezbama tako da su izasli i rokovi vjerovatno ce neko tek predvecer objaviti.

Nadam se da smo se shvatili ,a tebi i drugima zelim puno srece sada sa ispitima i da polozite i upisete narednu godinu  ;)
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”