Školarina

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Sutra cu predati molbu za odobravanje placanja skolarine u rate!Zanima me i molila bih nekoga ko 100% zna da li cemo sljedecu sedmicu moci prijaviti ispite za novembar obzirom da vecina nije platila skolarinu a zna se da na apsolventske rokove ne mogu izaci oni koji nisu izmirili ista placanja...ili je sada praxa drugacija...ipak su sljedece sedmice i oktobarski rokovi i prijavljivanje ispita za novembar...nisam iz Sarajeva pa ako nekome nije tesko da ode do studentske i pita da li cemo moci prijaviti ispite za novembar iako nismo platili skolarinu?...Unaprijed hvala...
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

-----
NIGDJE nema zakljucaka sa sjednice senata od jucer?! I dalje stoji obavijest da svi studenti upisuju/obnavljaju godinu do 15.10., te da placaju upisninu + po deset maraka za informativne sisteme?

Molim vas kakvih sad 10km,ja sam upisivala prosle sedmice kupila upisni materijal,popunila,uplatila 800 KM i predala,lijepo sam zamolila momka sto radi na studentskoj da provjeri jel sve ok,sad mi nije jasno kakvih 10KM ili sam ja nesto pobrkala,taman mi trebaju kad odem po index reci nije gotov niste uplatili a ja putujem 200km,e pa :@
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Pa treba 2x po 10 KM. Ide ovako:
338 900 220 1473 (10KM)
svrha:informativni sistem za pravni fakultet
primalac: Pravni fakultet

i:
338 320 226 633 3617 (10KM)
srha:informativni sistem za pravni fakultet
primalac: rektorak univerziteta u sarajevu..
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

sad sam procitala to placaju bolonjci,ja sam stari sistem,neko je napisao da mu je teta vratila kad je uplatio.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nisi navela jesi li stari sistem ili bolonja pa si me zbunila  :haha: uglavnom nema tebe onda sta vracat ak ti je onaj lik sa studentske uzeo index i rekao da je sve uredu nema potrebe da brines nema problema, sve okej  :d055:
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

hvala tebi,trebala sam pre procitati par stranica naprijed a ne ja odmah s pitanjem :D,a na studentskoj nisu tako odgovorni ne bi znacilo nista to sto je on ko fol sve to provjerio da nisam procitala da stari sistem ne placa,sad sam dobro  :P
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

hehe ma slobodno ti pitaj sta treba  :p031: Drago mi je da je sve uredu  :d055:
Samanta
Posts: 135
Joined: 10 Sep 2010, 20:05

moraju nam primiti prijave za novembarski rok,jer za to i placamo skolarinu,placamo apsolventski rok,koji moramo imati.I ja cu nakon sto izadem na oktobarski,predat ponovo za upis i odma uz to i prijave za apsolventski,Ko im je kriv kad za 15 dana nisu mogli da zavrse to oko upisa i vratili mi indeks kao mnogima.
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Nadam se da ce nam primiti prijave sljedece sedmice a upis ce nastaviti tek kad se zavrsi soc.rok sto znaci da s upisom opet pocinju u prvoj sedmici novembra kad se zavrse svi soc.rokovi a prijava za apsolventski novembarski rok je sljedece sedmice.....nismo uplatili a moramo prijaviti ispite...nadam se da ce nam primiti prijave iako nismo uplatili...
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

ej hoće li mi neko objasniti koliko plaćam, upisujem četvrtu godinu drugi put tj. počinje mi apsolventski staž-stari sistem?
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”