Plaćanje školarine na rate

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Ja ću probati u pon ili utorak pa ćemo vidjeti..
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Evo ja danas predala prvu ratu bez ikakvih problema,naravno uz molbu,momak na studentskoj ni riječi mi nije rekao
majadeva
Posts: 7
Joined: 11 Dec 2009, 17:11

[quote="Swatch83"]
Evo ja danas predala prvu ratu bez ikakvih problema,naravno uz molbu,momak na studentskoj ni riječi mi nije rekao
[/quote]

Super, ja cu sutra isto uraditi. Hvala
arnelaaaaaa
Posts: 18
Joined: 10 Oct 2012, 18:36

Da  li je moguce zakasniti nekoliko dana sa placanje skolarine tj upisom,jer plata mi jos nije bilaa ,poslala sam dekanu por ,a on kaze da ne moze,jel ima neko iskusva sa tim ?
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Daj ba,kolegice,pusti njih..Njima treba lova odmah a ne pružaju ništa,Možeš upisati kad želiš,nemoj se tim opterećivati,mnogi od nas upošte ne razmišljaju o tome..ne sikiraj se bez veze..kad imadneš i želiš otiđi i plati.A mislim da negdje ima i obavijest da se sačeka do 01. kako bi se vidjele odluke NNV,a i inače ima još ispita i do 07.10 pa možda i dalje od septembarskog roka,tako da nije problem..
arnelaaaaaa
Posts: 18
Joined: 10 Oct 2012, 18:36

Hvala kolega :)
kp500
Posts: 615
Joined: 07 Jan 2010, 21:16

naravno da se može uplatiti poslije tog roka Ima ispita cak i 10 oktobra
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Naravno..Ja lično ne bi plaćao ni do nove godine..Al moram prvu ratu do Novembra,da kakvi su,ne bi zezali za Apsolventski rok,tj.Novembar i Decembar....A 2 ratu platim kad stignem i poslije nove godine..
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Zanimljivo je kako svaki radnik u Studentskoj službi priča drugu priču. Kod jednog može na rate, kod drugog ne može, kada ih se nazove i pita šta je zvanično kažu da ne može na rate i da je to odluka dekana. Još zanimljivije je to da se ovo ponavlja svake godine.
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Ovo je stvarno nevjerovatno,ne znam šta se desi sa Fakultetom za 5-6 godina..prije se nije nikad imalo tih problema znao si jasno i decidno svoja prava.Studentska služba ko Studentska svugdje je bila uvijek arogantna,al su radili svoj posao.Niti sam znao gdje je Dekan i za prodekane,nisu bili potrebni.Sad ludnica,da bi bilo šta uspio moraš pisati il Dekanu il Prodekanu,dobro se posvađati i onda eventualno uspjeti nešto.Što najgore to prava koji mi većina tražimo su legalna i legitimna..Sramota..al do nas je,ja znam samo 3-4 kolega koji konstantno vode borbu i biju bitke i vrše prepiske sa odgovornim drugi samo čekaju da neko drugi odradi za njih..Počevši od famoznog Engleskog zbog kojeg sam živaca i živaca pogubio pa nadalje..
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”