Sex, drugs 'n' turbo-folk... iz dana u dan na Pravnom fakultetu SA

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

[quote="EMin@"]
pa sta covjek na ovo da napise?!
[/quote]

Hahahaha baš sam se slatko nasmijala :D
RahatLook
Posts: 8
Joined: 30 Aug 2009, 21:23

[quote="olalaa"]
Ja kazem iz svog iskustva kada je rijec o  ova dva uvazena profesora,casno naucila i casno polozila i to bas u ljetnim ispitnim rokovima,cak sam i oskudno bila obucena,nisu me ni pogledali a kamo li nesta slicno,vec me ispitali na sasvim normalan i opet ponavljam strucan nacin....[/quote]

Oskudno obučena na ispitu? I nije te stid?

Nemam pojma, uvijek je svega bilo i biće....ove studentice su dobrovoljno pristale na kontakte sa profesorima. Krivi su i jedni i drugi, isto kao davanje/uzimanje mita. Da nije dala, on ne bi uzeo. Jednostavno.

A šta je sa onim za koje se ne zna? U moje vrijeme je Durmišević bio manijak koji je napastvovao studentice (a nisu na ispit dolazile oskudno obučene).
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="RahatLook"]
A šta je sa onim za koje se ne zna? U moje vrijeme je Durmišević bio manijak koji je napastvovao studentice (a nisu na ispit dolazile oskudno obučene).[/quote]

Evo članka o tome objavljenog prije tačno 10 godina: http://www.bhdani.com/arhiva/212/t21207.shtml

Nešto novije, od prošle godine, može se pronaći ovdje.
RahatLook
Posts: 8
Joined: 30 Aug 2009, 21:23

Užas, bude te stid što si dio ove priče :U Čim se spomene pravo, prva asocijacija su seks skandali. Milim da ih ima i na drugim fakultetima, samo što je ovdje izašlo na vidjelo.

Moja bliska prijateljica imala je "situaciju" sa Durmiševićem, šutila je, plakala i mjesecima imala traume zbog tog ispita.

Po meni, isto je da li daš pare ili seks. Neko u lovi, neko u naturi. A neko zbog prezimena i uticajnih roditelja.
nazz
Posts: 68
Joined: 20 Jul 2011, 22:40

Izvinjavam se za prethodno..slucajna greska....samo mi nije jasno kako vi koji ce te sebe nazivati akademskim gradjanima sjedite ovdje i komentarisete...pa ljudi dragi,vidite li vi da ste pali na nize grane od gore navedene dame,uspjela vas je isprovocirati,a vi nasjedate na to i komentarisete....vi to lijepo napisete i u pravu ste,mada je suvisno komentarisati i "padati" na provokacije...smijesno...pozdrav svima
RahatLook
Posts: 8
Joined: 30 Aug 2009, 21:23

Ne kontam  :h055:

Ko si i šta je problem?

Zašto se izvinjavaš za prethodno, kakva slučajna greška?
Jesi li ti došla oskudno obučena ili je nešto drugo pitanju?

I ko je isprovociran - vidim samo da je ljudima simpatično, imaju pravo pisati šta hoće.

I s obzirom da ti je ovo tek prvi post, kako si mogla svoje dragocjeno vrijeme, kao akademski građanin, trošiti da se ponovo registruješ?
nazz
Posts: 68
Joined: 20 Jul 2011, 22:40

Ovdje se ima pravo registrirati tko god zeli,tako da mi ne treba tvoja dozvola...Mislim da si jako isprovocirana cim ovako reagiras...jer ja nisam nista lose rekla,vec se nadovezala ovo sto sam gore procitala od "kolegice" koja je ostavila post....
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Dobrodošla na forum. :d055:

Naravno da svako ima pravo da se registruje i komentariše, ali nije uredu da pišeš ''... samo mi nije jasno kako vi koji ce te sebe nazivati akademskim gradjanima sjedite ovdje i komentarisete...''.

Zašto bivši i sadašnji studenti, asistenti, profesori itd. ne bi ostavljali komentare i svoja mišljenja o ovom problemu? To je i osnovna svrha i cilj foruma - razmjena mišljenja i vođenje diskusija. :d055:
RahatLook
Posts: 8
Joined: 30 Aug 2009, 21:23

Ja i dalje ne kontam  :zamisljen:

Ali nema veze, biće da je do mene...odoh učiti.
afrodita77
Posts: 5
Joined: 30 Dec 2010, 18:42

"institut prostitucije"???????

Pa draga kolegice dokle ste vi došli....Ne budite brzopleti,dobri pravnici bi trebali dobro da protumače izjave,a ne ovlaš,pa požuriti dati komentar da bi ispali pametni,a i dobro razmisliti prije što nego nešto kažu.kada si pošteno naučila ne znam zašto si uopće pošla na ispit oskudno obučena,kao nisi imala očekivanja da će ti se to uzeti u obzir.ma daj molim te....
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”