Kurs španskog jezika

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zainteresovani ste za pohađanje kursa španskog jezika?

Da, početnik sam i želim pohađati kurs.
51
85%
Da, već govorim španski jezik i želim ga usavršiti.
7
12%
Ne, nisam zainteresovan/la.
2
3%
 
Total votes: 60
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

Ja sam zainteresovana. Nekad davno sam završila dva modula španskog i super je jezik za naučiti a i znati. A možda za informaciju prošle godine Ambasada Španije je nudila besplatne kurseve jezika. Mogla bih provjeriti da li imaju nešto slično i ove godine pa javiti.
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="dinci_75"]
Ja sam zainteresovana. Nekad davno sam završila dva modula španskog i super je jezik za naučiti a i znati. A možda za informaciju prošle godine Ambasada Španije je nudila besplatne kurseve jezika. Mogla bih provjeriti da li imaju nešto slično i ove godine pa javiti.
[/quote]

Nama studentima svaka pogodna informacija i povoljna usluga uvijek dobro dodje :) Ako saznas nesto za ambasadu i jezike, slobodno podijeli informaciju sa nama :) U svakom slucaju, poznavanje bilo kojeg stranog jezika, pa cak i vise njih, je u danasnjici imperativ u poslovnom svijetu. Divno je znati jezike.
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

Provjeri kolegice pa javi :)
A njemacki...stid me reci da sam ga ucila 8 godina  :U
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="dijana"]
A njemacki...stid me reci da sam ga ucila 8 godina  :U
[/quote]

Warum?  :mrgreen:
black_lady
Posts: 46
Joined: 10 Oct 2009, 11:08

Definitivno sam za, bas bih ga voljela konacno nauciti.
nevolimte
Posts: 48
Joined: 19 Jul 2009, 01:05

ovo mi je super,bas bih voljelaa da ga naucim,i imam utisak da nije tezak jezik,super super :D
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="dijana"]
A njemacki...stid me reci da sam ga ucila 8 godina  :U
[/quote]

Warum?  :mrgreen:
[/quote]

Weil ich spreche schlechtes Deutsch  :tassa:  :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Molimo sve studente koji su se javili kao zainteresovani na anketu za kurs španskog jezika, da nas kontaktiraju na e-mail info@epravo.ba i ostave svoje podatke (ime i prezime), a kako bismo znali tačan broj zainteresovanih.
Lady Jenn
Posts: 46
Joined: 16 Jul 2009, 00:07

pozz raja..... :) ja sam takodjer za....samo me zanima koliko ce se kurs placati i gdje ce se odrzavati....to su mi nekako krucijalne informacije prije nego sto se definitivno prijavim za kurs.... :D :biggrinlove:
Female
Posts: 1
Joined: 15 Sep 2009, 03:11

Ja sam se baš obradovala kad sam vidjela ovu anketu!! Danas se bas svuda u konkursima za posao trazi poznavanje barem jednog stranog jezika ( a kako je krenulo tražit će se i dva ). U svakom slučaju bi nam dobro došlo...naravno ukoliko bi i cijena bila povoljna!  :D
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”