Kosarkaski tim

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Ma samo da nije voda, nek ono poboji, providno  :f040:

Nego, sad ozbiljno... Dal' je moguce da se ovo ostvari?? Ja licno znam ljudi koji bi igrali. Mislim da za pocetak bi najbolje bilo da se skupimo. Mozemo naci neku sali i igrati onako, kao treninzi, a onda posle da skontamo nesta vishe. Dal' bi fakultet to finansirao ili bi mi morali traziti kao neke sponzore?? Mislim za ovo finansiranje je dovoljno placanje sale u kojoj bi igrali. Na kraju, krajeva mozemo to i sami, ali ipak idemo na to da prestavljamo fakultet ili sta li vec.

"Trebam 11 ratnika i jednog nosaca" :-)
Last edited by GiGas on 20 Oct 2009, 09:03, edited 1 time in total.
zgembo_adislic
Posts: 16
Joined: 21 Oct 2009, 23:37

ja sam se prijavio za ekipu faxa (ono za pravnijadu) zajedno s kolegom.... i mi smo sad za sad jedini koji smo se prijavili  :S rekli su nam da ima jos par momaka i da ce se oformit ekipa... na pitanje o treninzima, terminima i inima dobili smo odgovor da se nema para i da ce biti jedan termin. kad, ne zna se  :h055:

P.S. podrzavam ovo neko okupljanje i neku finu rekreacijicu...  :d055:
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Pa kad si se prijavio i gdje se moze prijaviti???
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Ne znam da li postoji univerzitetska fudbalska i kosharkashka liga ali postojala je inicijativa da se ista pokrene.Iako nam to ne spada u neke nadlezhnosti,konsultovat cu statut ELSA BiH,mozhda mozhemo neshto uraditi.

USP ima Sektor za sport pa se obratite njima sad-zasad.Trebali bi oni to raditi ali se poslovichno sve svede na to da na Pravnijadu (pochetkom godine u Beogradu) odu oni koji vide oglas i plate i to je to.
Ana
Posts: 18
Joined: 14 Jul 2009, 14:16

aaaa mogul cure u taj košarkaški tim  :mrgreen: ima nas sposobnih  :f010:
il da nabrzaka sklepam grupu cheerleadersica XD  :d045:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Ana"]
aaaa mogul cure u taj košarkaški tim  :mrgreen: ima nas sposobnih  :f010:
il da nabrzaka sklepam grupu cheerleadersica XD  :d045:
[/quote]

Naravno da mogu. :mrgreen: Mi smo se prošle godine skupili i igrali u sali II gimnazije. Kombinovane ekipe. :mrgreen:
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Hocu i ja s curamaaaaaaa :f040: :f040:
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Fuj !!!!

Na pravnijadu idu ljudi koji uopste ne studiraju na pravu !!!!  :tassa: :tassa: :tassa: :tassa:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="GiGas"]
Fuj !!!!

Na pravnijadu idu ljudi koji uopste ne studiraju na pravu !!!!  :tassa: :tassa: :tassa: :tassa:
[/quote]

Pošalji mi na PM više informacija no tome.
bhfpatriot
Posts: 5
Joined: 05 Dec 2009, 20:46

pa da slazem se i ja da bi bilo super oformiti neku ekipicu za kosarku....jer bi se mogli natjecat sa ostalim fakultetima...
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”