PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Salinea_Tz
Posts: 29
Joined: 30 Aug 2009, 15:27

Zato sam ja kolega predala zahtjev da mi se odobri da pređem na Kriminologiju s penologijom. Nemam ja vremena posvetiti se detaljno Nauci.

Jedini mi je problem sad, sto ne mogu da pronadjem literaturu iz koje cu spremiti Kriminologiju.
vinetu
Posts: 18
Joined: 18 Oct 2009, 20:36

[quote="Salinea_Tz"]
Zato sam ja kolega predala zahtjev da mi se odobri da pređem na Kriminologiju s penologijom. Nemam ja vremena posvetiti se detaljno Nauci.

Jedini mi je problem sad, sto ne mogu da pronadjem literaturu iz koje cu spremiti Kriminologiju.
[/quote]

Molim te, šta si navela u zahtjevu, koji je razlog promjene predmeta? Ili je dovoljno samo da se napiše kako hoćeš da promjeniš...
ftp
Posts: 4
Joined: 12 Sep 2009, 22:23

je li neko izlazio na Nauku o upravi? koliko pitanja profesor postavlja i preskace li se ista iz knjige?
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

ucis samo ona veca slova,a od toga ne preskaci nista.pita ti sve.
mozes imati dva il tri il cak cetiri pitanja.
ako znas jedno pitanje, a ostalo ne prof. ti kaze da dodes drugi
put tj prizna ti to sto si znao.
obicno postavi dva pitanja!
ftp
Posts: 4
Joined: 12 Sep 2009, 22:23

Hvala na odgovoru
septembar
Posts: 32
Joined: 02 May 2010, 21:07

moze li mi neko napisati iz koje se knjige uci i gdje se ta knjga moze nabaviti. hvala
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

[quote="email"]
nauka oupravi je sad preteška ja sam izlazila 8.prof.Duvnjak nije htio ni da nas pita dok ne pokažemo knjigu tako da smo morali uzeti iz biblioteke i kopirati knjiga ima preko 300 str eugen pusić iz 1973.Tako da nam je uprava sada ista kao i ustavno pa kad položimo haos............ :h035:
[/quote]

@Septmebar 
Mogao/la si barem pogledati sta ima vec napisano na prethodnoj stranici. Dakle kolegica napisa... knjigu mozes podici u nasoj biblioteci i rece i ime autora i godinu izdanja.
Drugi put malo pregleajte prije nego postavite pitanje na koje je vec neko dao odgovor.
septembar
Posts: 32
Joined: 02 May 2010, 21:07

Izvinjavam se na mom ponasanju i hvala Vam na Vasem trudu , kolegice da me uputite kako da se ponasam na forumu i konkretno da u buduce citam sta su drugi napisali. Zaista se nadam da se niste previse zamorili odgovarajuci mi na moj upit. Jenostavno nisam imala vremena da procitam predhodne postove . Vi cete zaista biti dobra pravnica ! Jos jednom se duboko izvinjavam i zahvaljujem.
tota
Posts: 81
Joined: 30 Oct 2010, 13:15

koji profesor ispituje nauku o upravi ???
bhpravnikbh
Posts: 177
Joined: 08 Mar 2011, 23:24

Imal ko informaciju sta nam je s ovim izbornim tj koga ispituje, koja literatura.... (stari sistem)
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”