Privatnost studenata prilikom objavljivanja ispitnih rezultata

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nadajmo se pozitivnom ishodu na sjednici :D Prijedlog je odlican.
MaMe
Posts: 177
Joined: 27 Jun 2012, 16:58

Danas baš kad sam gledao neke stvari na googlu, banem na popis rezultata ispita sa pravnog fakulteta u Sa. :|
Piše ime, prezime i ocjena a to je čisti minus da je i meni nejasno kako se to može dozvoliti.
Naravno, podrška  :d055:
Last edited by MaMe on 28 Jun 2012, 00:36, edited 1 time in total.
endless
Posts: 275
Joined: 29 Mar 2012, 14:11

Najbolje je kad fino objave ime i prezime, pored broj indexa i onda broj bodova i ocjenu.
MaMe
Posts: 177
Joined: 27 Jun 2012, 16:58

Mogu i jmbg, broj lične i tip položene kategorije vozila  :haha:
Last edited by MaMe on 28 Jun 2012, 01:02, edited 1 time in total.
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

Podrzavam inicijativu. Takodjer, lijepo bi bilo da :cenzura: i stranica USPa uklone ranije obavijesti vezane za rezultate ispita (koji nisu aktuelni). Kao sto je neko vec primjetio, a i u mom slucaju je tako, prva tri rezultata pretrage na google su ocjene sa ispita, pod punim imenom i prezimenom ccc :mrgreen:
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

i ovo je jedna od mnogih stvari koje treba rijesiti na ovom nasem divnom fakultetu pa u potpunosti podrzavam inicijativu...dao Bog sa se rijesi :-)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Belaj"]
Takodjer, lijepo bi bilo da :cenzura: i stranica USPa uklone ranije obavijesti vezane za rezultate ispita (koji nisu aktuelni). Kao sto je neko vec primjetio, a i u mom slucaju je tako, prva tri rezultata pretrage na google su ocjene sa ispita, pod punim imenom i prezimenom ccc :mrgreen:[/quote]

Biće uklonjeno u toku ljetne pauze. Svakako nam zauzima prostor na serveru. :D

Kada ovako dobijem rezultate dođe mi da ih ne objavim, ali opet mi žao raje koja ih sa nestrpljenjem čeka. Tako da ih objavljujem i onda kada se na njima nalaze imena i prezimena. :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Zaključci sa XXVIII sjednice Nastavno-naučnog vijeća
Više na: http://:cenzura:/pravni-fakulteti/pravn ... jevo/7339/
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”