Upravno pravo kod prof. Duvnjaka ili Ajanovića?

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Burner
Posts: 57
Joined: 19 Oct 2010, 14:46

[quote="Lejs"]
[quote="dijamatidis"]
Ja čudnog Lejsa ili Lejse, OHANI malo :haha: :haha:

Sigurno je Dekan pričao isu priču kao i nama ovdje......Rekli bi oni odmah da je sve ok
[/quote]

ma nije to probl. kolega; masa je onih teških revolucionara preko foruma i fb-a, a teško je doći ujutro, rano i tako to...
Za kolegu iz Tz:
Dekan je uvažio naše zahtjeve  ;) Ajanovic ce ispitivati već u ovom mjesecu i bolnjce, a rok ce biti nakon 20.12. kako bismo bili na vrijeme svi obavijesteni. Prof. Petrovic ce koordnirati izmedju duvnjaka i ajanovica kako bi ovaj prvi - drugom dostavio do koje str. je ko položio. Et', najkraće rečeno - to je to.
PS: Za odjeljenje u TZ niko nije ništa spominjao.
[/quote] Da li je sigurno da ce rok kod Ajanovica biti iza 20-og??znaci da nece biti sljedece sedmice??je li se danas morala predati prijava za ispit??hvala :P ;)
DOP_GUN
Posts: 39
Joined: 06 Oct 2009, 21:33

Izborili ste se i cestitke za istrajnost u opravdanim zahtjevima, nas su  lijepo da ne kazem sta...
dijamatidis
Posts: 32
Joined: 12 Mar 2010, 22:55

[quote="Lejs"]
[quote="dijamatidis"]
Ja čudnog Lejsa ili Lejse, OHANI malo :haha: :haha:

Sigurno je Dekan pričao isu priču kao i nama ovdje......Rekli bi oni odmah da je sve ok
[/quote]

ma nije to probl. kolega; masa je onih teških revolucionara preko foruma i fb-a, a teško je doći ujutro, rano i tako to...
Za kolegu iz Tz:
Dekan je uvažio naše zahtjeve  ;) Ajanovic ce ispitivati već u ovom mjesecu i bolnjce, a rok ce biti nakon 20.12. kako bismo bili na vrijeme svi obavijesteni. Prof. Petrovic ce koordnirati izmedju duvnjaka i ajanovica kako bi ovaj
prvi - drugom dostavio do koje str. je ko položio. Et', najkraće rečeno - to je to.
PS: Za odjeljenje u TZ niko nije ništa spominjao.
[/quote]


kolega lajs drago mi je zbog vas....ozbiljno.....neka barem neko ugleda ledja Duvnjaku.....jojš jednom čestitam
Dunya
Posts: 4
Joined: 23 Aug 2009, 18:06

A sta je sa naukom o upravi zna li iko? Ko ce to ispitivati? Jer jeste lagan izborni predmet ali ima nas koji smo kod Duvnjaka i na tome zaglavili opasno  ;(

I nije uredu da ne iznosite desavanja sa fakulteta, odnosno razgovor sa Dekanom, jer vjerujem da mnogi kao i ja sama rade i nisu bili u mogucnosti da dodju na fakultet jutros, a ovako ostaju uskraceni za informacije.

Molim vas ako neko zna ko ce sad ispitivati nauku da napise.

Hvalaa Vam  :moli:
Lejs
Posts: 44
Joined: 15 May 2010, 21:17

Prof. Ajanovic preuzima ispitivanje bolonjaca (bar je to danas dogovoreno) dakle, od ovog roka pa na dalje... danas smo predali prijave za decembar.
Kolegama u tuzli... nadam se da ce se ovo prosiriti i na vas... sretno vam u svakom slucaju ;) znam kako se osjecate, jbg...
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

JA se nadam da ovo neće biti samo "šuplja". Slična situacija je bila i kod imenovanja prof. Svi smo očekivali da će nas ispitivati prof. Ajanović kad ono...vidi čuda... :)

Ja bih stvarno htjela da vjerujem da će stvari u ovom slučaju, konačno krenuti da se riješavaju u korist studenata i ne samo studenata u Sarajevu nego i na drugim odjeljenjima PF SA. Kako se mi mučimo sa  Upravnim pravom, tako se muče i kolege u Tuzli, Goražu, Srebrenici...

Ali, eto....ostaje nam da vidimo.  :d055:
bilijar
Posts: 48
Joined: 17 Oct 2010, 18:57

Molim za objasnjenje. Iz Tuzle sam i nisam mogao doci na sastanak. Pitanje je sledece: Da li ce Prof. Ajanovic u Janurasko - Februarskom roku ispitivati i dalje stari sistem?
dijamatidis
Posts: 32
Joined: 12 Mar 2010, 22:55

Vi barem imate šansu, i to veliku, da vas ispituje prof. Ajanović, dok nama u Tz  nema takve mogućnosti.  Nama je rečeno da će nam predavati i ispitivati nas prof. Duvnjak. 
Stvarno nije fer da samo nama ostane prof. Duvnjak, dok u sjedištu fakulteta i svim odjeljenjima predaje i ispituje prof. Ajanović.
E ako ovo nije diskriminacija ja stvarno ne znam, prof. Petroviću, šta je diskriminacija.
Ugodan pozdrav svima
bilijar
Posts: 48
Joined: 17 Oct 2010, 18:57

[quote="bilijar"]




Da li ce Prof. Ajanovic u Janurasko - Februarskom roku i dalje ispitivati  stari sistem?
lela
Posts: 61
Joined: 12 Mar 2009, 23:45

Kolega Bilijar da znas da se prof.Ajanovic raspitivao za tebe na predavanjima...Valjda je zapamtio tvoj nick, pa ga zanima ko je to  :P...Ako i ovo cita prof.Ajanovic ide jedan pozdrav za njega  :D
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”