poziv za stari sistem

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
jaca2007
Posts: 23
Joined: 30 Sep 2009, 19:01

danas sam zvala usp i receno mi je da dekan vise nece praviti nikakve ustupke studentima,tako da ce ovo tesko proci. ali imamo mogucnost da se sto vise studenata obrati zinki grbo sa ovim prijedlogom,i da ce predsjednik usp,na osnovu toga,pokusati nesto srediti ili barem pokusati.
dogovorila sam se s njim da se cujemo sljedece sedmice da vidimo dokle je sve doslo.

zato pozivam sve studente da ove sedmice,ukoliko su u mogucnosti, da posjete prodekanesu za nastavu Zinku Grbo i da se jednostavno pozale na ovu situaciju, jer ce na osnovu tih zalbi,u sto vecem broju, moci iznijet problem dekanu i upravnom odboru.
molim jos samo da svaki student koji ode kod zinke da to ovdje objavi,kako bi mogli skupiti barem odredjeni broj studenata i da znamo na koliko njih mozemo racunati,da se ne bi obrukali,,jer sami nas dvoje necemo nista uraditi...............................

unaprijed hvala
ZAGII
Posts: 93
Joined: 28 Mar 2010, 22:45

slazem se sa komentarima
Vikica_Edo
Posts: 49
Joined: 31 May 2010, 22:12

Zna li iko šta je bilo sa ovim prijedlogom?
jaca2007
Posts: 23
Joined: 30 Sep 2009, 19:01

s ovim prijedlogom nema nista jer koliko god se pojedinci trudili,ne mogu sami nista uciniti,a kao sto se vidi niko se vise i ne javlja
ask
Posts: 104
Joined: 29 Sep 2009, 21:54

Kolegice i kolege mislim da su studenti sa starim sistemom studiranja u nezavidnom polozaju, nama ne dopustaju polaganje ispita iz 4 godine iako nam je ostalo 1-2 ispita iz 3 godine.... Što se nas fakultet ne ugleda na ostale fakultete, gdje sasvim normalno mozes polagati ispite iz starijih godina iako nisi ocistio-la prethodnu godine.... Dajte ljudi da trazimo nasa prava!!!  Vasa misljenja???
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

I na mene mozete racunati. Iskreno ranije nisam ni ulazila u ovaj dio foruma tek sada vidim prijedlog. Jako pohvalno.
Samanta
Posts: 135
Joined: 10 Sep 2010, 20:05

i na mene možete racunati:)
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

jel ovo vazi i za studente koji su upisani 2008 na fax?  Ako vazi evo i ja se prikljucujem, mislim da je stvarno bezveze da nam ne dopustaju da polazemo ispite iz npr trece godine, dok ne polozimo ispite iz 2 god....  ja sam sad u trecu prenijela ustavno II  cijelo i boga pitaj kad cu ocistit, sto bi znacilo da gubim sve rokove iz trece zbog ustavnog...  Imam jedino sanse ako dodje novi prof i on nas bude ispitivao....  :(
Annie
Posts: 140
Joined: 06 Jul 2009, 20:28

Pa da li imamo sansu ikakvu??? (btw. nisam ni ja vidjela ovu temu prije i jako mi je zao)
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

I ja tek vidjela temu....:(...i na mene možete računati....
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”