PFTZ: Ekonomske osnove prava i države

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by Dino91 »

Danas on nama citaO kao član 4 pa poslije neki član 5.Ma covjek je ... uhhhh :@

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by TripleJ »

Morate se dobro potkovati zakonom! Prelistajte sve pravne propise koji se ticu vas, obratite se svojim predstavnicima u Asocijaciji ili na kraju idite do dekana. Nemojte dozvoliti takvo ponasnje koje ce imati katastorfalan rezultat za cijelu generaciju.

Pogledajte pravila studiranje ovdje: http://www.pf.untz.ba/PODSTRANICE/akti% ... menti.html

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by Ena Piragic »

I da, ja prvi put cujem da fakultet ima svoj zakon :S ili nisam nista naucila za ove 4 godine ili fakulteti donose svoje zakone kao da su zakonodavna tijela a ja eto nisam bila upucena. Uglavnom trebate se bolje informisati, sa provjerenom informacijom lakse je zatraziti zastitu.

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by TripleJ »

A vidis da ne zna dusa draga :) Evo vam ovdje, prema Pavilima o nacinu polaganja ispita i ocjenjivanju studenata na UNTZ, cl. 5 glasi "Ispunjenjem predispitnih obaveza i polaganjem završnog ispita student može ostvariti najviše 100 bodova, pri čemu predispitne obaveze učestvuju sa najmanje 50 bodova. Predispitne obaveze utvrđene su studijskim programom i silabusom predmeta, a u skladu sa Pravilima studiranja za I ciklus studija." A da li vi uopste imate priliku ostvariti toliki broj bodova? Evo ovo vam je samo jedan primjer da mozete nesto promijeniti, pa sad je na vama... Sretno!

alieni
Posts: 100
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:26 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by alieni »

zna li ko za vanredne,njima kao lafo i ne trebaju bodovi koliko god imaju idu na usmeni ? :D ma lik je legendaran... :))

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by selma_s »

zna li neko tacno kad ce biti rezultati il izgleda nece ni biti do 15...??:S

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by Dino91 »

Trebali su biti jučer sad nezz, nisam bio na faxu?!;)

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by selma_s »

bila sam ja i danas na fax-u al nema nista...:@

Arhim
Posts: 188
Joined: Sat Dec 26, 2009 8:48 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by Arhim »

Ja sam mislila ovu ekonomiju rijesiti na popravnom,medjutim kazu da nece biti vise pismeno ispita iz ovog predmeta,a ja nisam uopste izlazila na kolokvije...jel neko u slicnoj situaciji? :|

rain
Posts: 94
Joined: Sat Dec 18, 2010 6:14 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by rain »

ista situacija i kod mene,nisam uopste izlazio na kolokvije,i et sad ovo,.bezveze,.a hoce li biti kakvih rokova u julu,.nesto kolege pricaju sa faxa da ce biti,.eh sad........

Post Reply

Return to “Prva godina”