PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
aristocat
Posts: 34
Joined: 21 Jun 2010, 16:27

[quote="amer6"]
moze li neko postaviti rezultate ispita 15.4. i za stari sistem ako nije problem?

[/quote]

Jesu li izasli rezultati? :)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

@amer6
Eto ici cu ja sutra na fax svakako pa cu slikati to samo mi reci gdje budu ti rezultati? (:
aristocat
Posts: 34
Joined: 21 Jun 2010, 16:27

Ispred sale 3. godine :)
Amyyy
Posts: 63
Joined: 01 Mar 2009, 15:37

[quote="aristocat"]
[quote="nuki_cika"]
Slušajte
Ne možemo se ovako dogovarati,da 2 ili 3 studenta samoincjativno odluče da se potpisujemo na spisak,jer meni se zaista ne dolazi gore samo radi toga da se potpišem,a u ostalom ne stanujemo svu u centru,pa da mogu dolaziti kad hoću.Totalno mi je to bezveze da dođem gore samo radi potpisa.
Moj prijedlog samo da je pitate da odgodi za 29,bez ikakvog potpisivanja.Nije to peticija,pa da se potpisujemo
[/quote]

Izvini molim te, al sta kaze tvoja statistika, koliko nas zivi u centru???
Ne moras doci, na kraju krajeva moze te neko potpisati, a nece propasti sve zbog toga ako se ti ne potpises.

Ako dolazis da "zamolis prof da odgodi" ili da "radis" isto tako mozes doci i da se potpises, ai ne moras.
Ne vidim u cemu je tvoj problem.
[/quote]

Bas sam se pitala kad ce se neko pocet bunit.....ako bude tako na kraju ce doci 10 ljudi ,ako bude i toliko i prof. nam nece htjet odgodit...uostalom,ovo je u interesu svih nas i trebali bi se svi potrudit za to i doci na to potpisivanje....
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Kolegice pobugu necu sad raspravljati koliko  vas živi u centru,ali uglavnom vecina nas dolazi sa perferije,i zasto bi neko.nap.iz tarčina dolazio gore samo radi toga da se potpiše,To je meni bas bezveze.Ko se nađe gore nek pita profesoricu da odgodi parcijalu i to je to,Potpisivanje nije potrebno!!!
I da nisam iz tarcina :mrgreen:
aristocat
Posts: 34
Joined: 21 Jun 2010, 16:27

Potpisivanje NIJE OBAVEZNO!
Shvatit cemo ako neko ne moze. Ne vidim razlog za negotovanje.

Nije grijeh biti iz Tarcina.
Last edited by aristocat on 21 Apr 2011, 16:05, edited 1 time in total.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ljudi moji :D
Ajmo se sada svi smiriti. Nemojte dizati tenzije, ovo je tema Medjunarodno Javno Pravo i ne treba tu da se raspravlja ko gdje zivi.. Zakljucit cemo : Ko zeli da dodje na to potpisivanje neka dodje, ko ne zeli neka ne dolazi i zavrsena prica. Nemojte rasprave vise.

Nastavljamo s temom
queeny
Posts: 165
Joined: 19 Oct 2010, 13:32

Nego, jesu li izasli ti rezultati ili nisu  :biggrinlove:
Asja S
Posts: 65
Joined: 10 Jan 2011, 15:23

Bila sam maloprije na faxu...NEMA JOS REZULTATA...
guzva
Posts: 80
Joined: 13 Mar 2009, 12:55

a ima li ikakve obavijesti o sutrasnjoj parcijali ,mislim o terminima? ili da dodjemo u 12 kad pocinju predavanja pa nek bude to potpisivanje ili sta vec...
Post Reply

Return to “III godina”