Zamjena smjena !!!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Moze li mi ko reci kako da predjem u prvu smjenu, jer su od A do K druga, to mi nikako ne odgovara radi vozarenja i ucenja. Sta trebam uraditi, dali moram naci koga ko zeli u drugu smjenu pa da se mijenjam sa njim ??????
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Pišeš molbu prodekanesi za nastavu, navedeš razlog zašto mjenjaš smjenu i to je to. Provjeri na studentskoj da se nije šta promjenilo da budeš 100% siguran.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Dama Pikova"]
Pišeš molbu prodekanesi za nastavu, navedeš razlog zašto mjenjaš smjenu i to je to. Provjeri na studentskoj da se nije šta promjenilo da budeš 100% siguran.
[/quote]

Ok, hvala na odgovoru!! :)
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

e ja zelim da se prebacim iz prve u drugu smjenu radi posla pa da li se sta promijenilo ili moram i ja pisati molbu prodekanesi  (vanredna sam studentica ali bih htjela ici samo na vjezbe)  :D
Nermyta
Posts: 262
Joined: 28 May 2009, 12:07

mozes ti ici u koju hoces smjenu... vanredni studenti mogu birati smjenu, jer nisu obavezni da dolaze...

interesuje me samo, da li su svi isti prof. u prvoj i drugoj smjeni, il ima i nekih razlicitih, kao sto je na prvoj god. iz strukture prava, i drzave bili razliciti prof.
Veky
Posts: 16
Joined: 04 Sep 2009, 18:04

[quote="Nermyta"]
mozes ti ici u koju hoces smjenu... vanredni studenti mogu birati smjenu, jer nisu obavezni da dolaze...

interesuje me samo, da li su svi isti prof. u prvoj i drugoj smjeni, il ima i nekih razlicitih, kao sto je na prvoj god. iz strukture prava, i drzave bili razliciti prof.
[/quote]

MIslim da su svi prof isti, ali provjeri to na spiskovima od smjena.........
novipravnik
Posts: 16
Joined: 08 Aug 2009, 23:27

trebaš pisati molbu i sugrno je da će te pustiti :)
stulic
Posts: 45
Joined: 22 Oct 2009, 13:52

da li neko zeli iz prve smjene da se zamijeni za drugu, druga godina?
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”