PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mikilica
Posts: 200
Joined: Wed Dec 01, 2010 5:34 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by mikilica »

ima li neko informaciju kojim danima se uprava moze izlaziti osim redovnih ispitnih termina( stari sitem),,cula sam da profesor dopusta i da su u martu odrzana vec dva takva roka,pa ne znam da li je to moguce sad u aprilu ili u maju,,ako moze nego ko je iz Sa i ko je cesto na faxu da nam provjeri tu informaciju ,,hvala puno,,pozdrav

Dado
Posts: 298
Joined: Wed Feb 17, 2010 6:00 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Dado »

Nemas tu sta provjeravat,naglasio je samo kome on kaze da dođe moze doci na te dopunske rokove,neko ko je ucio pa kako on kaze nije mu leglo ili kome ostane upravni spor.Opet ti mozes otici i pitat ili neki mail poslat a mislim da bi trebao biti u maju svakako neki redovan rok.

mikilica
Posts: 200
Joined: Wed Dec 01, 2010 5:34 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by mikilica »

ok,hvala ti

liska
Posts: 32
Joined: Thu Feb 25, 2010 4:56 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by liska »

Tema je preobimna da bih sve čitala, pa se izvinjavam ako se pitanje ponavlja... Ako je za početno slovo mog prezimena predviđen ispit 9., hoće li mi profesor dopustiti da polažem 10.?

Dado
Posts: 298
Joined: Wed Feb 17, 2010 6:00 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Dado »

Ma hoce dobar je prof:)samo mu neki razlog navedi za 9 i mislim da neces imati problema.

liska
Posts: 32
Joined: Thu Feb 25, 2010 4:56 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by liska »

Hvala puno, Dado! Pokušaću...

sedmoglavi
Posts: 43
Joined: Thu Sep 16, 2010 7:14 am

Odg: Upravno pravo I i II

Post by sedmoglavi »

Pozdrav društvo...
Pitanje: prebacio sam se iz TZ u SA... i sad mi je index u Studentskoj služni u SA bukvalno zarobljen, pa da vas pitam... da li je iko od vas bilo kada izlazio na ispit iz uprave a bez indexa, ili je vidio da neko drugi izlazi... i da to profesor dozvoljava... jer ja sam do sad nekoliko puta u Tuzli izlazio na ispit bez indexa jer nam odnesu indexe u Sarajevo na upis ocjene... samo nam tad na ispitu traze ličnu kartu i to je to...
Ako neko ima ovakvih iskustava molio bih ga da mi pomogne..
Hvala....
Last edited by sedmoglavi on Mon Apr 04, 2011 9:09 am, edited 1 time in total.

jaskooo
Posts: 230
Joined: Mon May 17, 2010 11:32 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by jaskooo »

Mozes izaci bez indexa sa licnom kartom al mu moras sve fino objasniti. Tako je i meni bilo s tim sto sam tada polagao prvi dio i nije mi trebao index za upis ocjene, ne znam kako ide kada polozis ispit a nemas kod sebe index da ti upise ocjenu.  Uglavnom mozes izaci na ispit sa licnom kartom.

sedmoglavi
Posts: 43
Joined: Thu Sep 16, 2010 7:14 am

Odg: Upravno pravo I i II

Post by sedmoglavi »

Ej druže hvala ti mnogo...
imam ja kod profesora Duvnjaka položeno do Organizacije uprave u BiH i FBiH... 88 str... neki mi govore da bi mi to profesor Ajanović mogao priznati... NISAM SIGURAN....a ja bih izlazio I i II dio... tako da tu nema govora o upisu ocjene... ja sam se prebacio iz Tuzle u Sarajevo prije 25 dana, medjutim sad kad su me prijavljivali našli da mi fali prijava iz Finansijskog prava i morao im opet predati index kako bi mi Profesor Jahić mogao upisati ocjenu iz indexa na prijavu, i sad zvao one DAME u studentskoj službi i kažu da to još nije gotovo...

Još sam htio da pitam da li neko zna kojim danima i u kom vremenskom periodu mogu naći Profesora Ajanovića na fakultetu, kako bi se s njim o svemu ovome konsultovao...

Hvala Jasko još jednom, ako ništa ne sredim, pičim ja u subotu u Sarajevo na ispit, pa ako se mogne polagat dobro i jest, ako ne onda nema veze, barem sam pokušao, i bit će mi savjest mirnija...

jaskooo
Posts: 230
Joined: Mon May 17, 2010 11:32 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by jaskooo »

Profesor Ajanovic je srijedom na faxu od 9 ja mislim. Sto se tice polozenog dijela kod Duvnjaka on ce ti priznati 100% sve sto si polozio. Nista ne brini dozvolit ce ti da polazes bez indexa, nisi jedini koji tako izlazi. Licnu kartu i na ispit.

Post Reply

Return to “IV godina”