Pitajte dekana... No. 5

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
krcko
Posts: 42
Joined: 24 Mar 2010, 07:41

Poštovani,

Imam 2 pitanja:
Vanredan sam student, također zaposlen. Interesuje me da li će ikada biti organizovan neki vid nastave za vanredne studente npr u večernjim satima.
Drugo pitanje se odnosi na ispite, da li ih je moguće organizovati takođe u kasnim posljepodnevnim satima ili vikendom.
Vanredni studenti plaćaju školovanje, a hendikepirani su jer nisu u mogućnosti izaći i polagati ispite.
Iskreno se nadam da će se nešto uraditi po ovom pitanju ako ne ove bar sljedeće godine.
Unaprijed hvala, srdačan pozdrav.
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

Poštovani,

Moje prvo pitanje se odnosi na upis ocjena na isss-u. Da li je za upis ocjena nadležna studentska služba ili profesor odnosno asistent tog predmeta. Meni lično roditeljsko nije upisano koje sam položio u junu 2010. godine,a sada sam student treće godine i nije mi upisano ustavno pravno II koje sam polozio na oktobarskom roku.

Drugo pitanje se tiče predmeta "Uvod u pravo EU", koji predaje prof. Nevenko Misita. Profesor je izdao novu knjigu 15 ili 20 dana pred ispitni rok i sada kada je ispitni rok bio 15. februara pitanja su mjesana. Zelim reci iako je naglasio da ce biti pitanja iz nove knjige,na ispitu su bila pitanja neka koja su obuhvaćena starom knjigom,a ne i novom. To što je ispit težak bio Vi vjerovatno ne možete ništa tu uraditi,ali molio bi Vas da pogledate rezultate kada budu i da vidite koliko je ljudi položilo na ova dva roka i biće Vam jasno na šta ciljam. Ako možete uraditi šta po ovom pitanju,ja Vas molim i da uradite,kako bi bar malo olakšali i normalizovali ispit na ovom predmetu.

Unaprijed hvala.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Tema se zaključava, a pitanja će biti proslijeđena dekanu. :)
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”