PFTZ: Pravna medicina

Još malo, pa gotovo!
Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Pravna medicina

Post by Ena Piragic »

Dodje mi da odem u citaonicu na medicinskom fakultetu i nadjem knjigu za sudsku medicinu  :c053:
I ja molim sve kolege dobrog srca da ukoliko pronadju odgovore, otipkaju u okviru ove teme.
Unaprijed zahvalna  :biggrinlove:

dijana.m
Posts: 56
Joined: Tue Aug 31, 2010 10:57 am

Odg: Pravna medicina

Post by dijana.m »

Ass nije dao skriptu,rekao je da ce je objaviti poslije rokova,mada ne vidim svrhu sta ce nam tad,ali je rekao da moze skripta od prosle god.,s njegovim pecatom,licno sam ga pitala,i rekao je da se moze dobiti i max. ocjena,uz upotrebu lat.naziva,s tim da u toj skripti nema zadnjih 10 pitanja!

LaRaKroFniCa
Posts: 26
Joined: Thu Sep 24, 2009 10:21 pm

Odg: Pravna medicina

Post by LaRaKroFniCa »

A šta ćemo s psihijatrijom ? Šta je profesor Sutović uopšte predavao? Koliko znam bilo je samo jedno predavanje, a na posljednjem su samo bili potpisi :r

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Pravna medicina

Post by Ena Piragic »

Psihijatriju imas u okviru skripte kada je kupis u onoj kopirnici kod pozorista.
Dakle kupis skriptu za pravnu medicinu i dobijes 10ak stranica psihijatrije otipkano od strane studenata.
Cula sam od administratora da vise nije zabranjeno reklamirati kopirnice, ali ipak necu da navodim ime  :mrgreen:

LaRaKroFniCa
Posts: 26
Joined: Thu Sep 24, 2009 10:21 pm

Odg: Pravna medicina

Post by LaRaKroFniCa »

Nema veze, snaći ću se :D , hvaLa Ti :)

tijana
Posts: 19
Joined: Sun Jun 28, 2009 6:36 pm

Odg: Pravna medicina

Post by tijana »

[quote="Ena Piragic"]
Ne znam kolegice, od vas prvi put cujem da je dao skriptu. Ako je dao dobro je skrivaju za sada.
Ne da mi se da molim, ja cu googlati izgleda ona pitanja, pa sta bude bude.  :S
[/quote]

Ena,imam ja tu skriptu na kojoj piše ime asistenta,nije loša,al opet nemaju sva pitanja. Ja ću sutra na faks pa ako hoćeš ponesem ti je.

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Pravna medicina

Post by Ena Piragic »

Ej draga, ionako nisam planirala izaci na pravnu medicinu na prvom roku.
Mozes donijeti tu skriptu kada bude drugi kolokvij iz Upravnog prava, 27. u cetvrtak, pa cu kopirati odma  :mrgreen: i ukoliko nadjem neke nove odgovore otkucat cu ovdje na portal.
Hvala ti puno.

ja_
Posts: 237
Joined: Tue Jul 13, 2010 2:25 am

Odg: Pravna medicina

Post by ja_ »

ja imam u elektronskom formatu tih nekih 14 stranica po kojima je rekao prof da se sprema...
nama u sarajevu je to dala asistentica amila f.pa ako neko hoce da mu proslijedim...ako je to to sto i vama treba

PFtuzla
Posts: 125
Joined: Sun Dec 13, 2009 2:30 pm

Odg: Pravna medicina

Post by PFtuzla »

Slobodno ti postavi to ovdje ili kako vec, nije na odmet :D :kava:

3210code
Posts: 2
Joined: Fri Jan 28, 2011 6:43 pm

Odg: Pravna medicina

Post by 3210code »

Moze jedno pitanje, pa ko zna neka odgovori. Asistent je rekao na ispitu da se posebno dobija ocjena iz sudske medicine a posebno iz psihijatrije. Ukoliko se recimo polozi samo sudska medicina a ne odgovori se na pitanje iz psihijatrije, da li onda na sljedecem roku polazemo samo psihijatriju?!

Unaprijed hvala!!

Post Reply

Return to “Četvrta godina”