PRELAZAK SA PF SARAJEVO NA PF TUZLA

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: PRELAZAK SA PF SARAJEVO NA PF TUZLA

Post by Dama Pikova »

Onda pogrešan dojam ostavlja naziv teme, jer piše prelazak sa Pravnog fakulteta u Sarajevu (a nije specificirano tačno da se radi o dislociranom odjeljenju). U suštini i u Sarajevu nalijećem na izgubljene slučajeve koji misle da je sarajevski Pravni fakultet diskreditiran i da se s njegovom diplomom, može samo, ajde da budem pristojna reći ću slikat  :mrgreen:
U tom smislu je bio moj post. Te priče su neosnovane. Za dislocirano odjeljenje u Tuzli, ne znam kakvi su uvjeti, ali vjerujem da ima svega i mada mi je žao kolega, bilo bi najbolje da se to odjeljenje ukine, pa da ljudi nastave studij ili u Sarajevu ili u Tuzli i znaju da su završili respektabilno, i da im niko to ne može osporit.

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: PRELAZAK SA PF SARAJEVO NA PF TUZLA

Post by otpravnik »

[quote="Dama Pikova"]
Onda pogrešan dojam ostavlja naziv teme, jer piše prelazak sa Pravnog fakulteta u Sarajevu (a nije specificirano tačno da se radi o dislociranom odjeljenju). U suštini i u Sarajevu nalijećem na izgubljene slučajeve koji misle da je sarajevski Pravni fakultet diskreditiran i da se s njegovom diplomom, može samo, ajde da budem pristojna reći ću slikat  :mrgreen:
U tom smislu je bio moj post. Te priče su neosnovane. Za dislocirano odjeljenje u Tuzli, ne znam kakvi su uvjeti, ali vjerujem da ima svega i mada mi je žao kolega, bilo bi najbolje da se to odjeljenje ukine, pa da ljudi nastave studij ili u Sarajevu ili u Tuzli i znaju da su završili respektabilno, i da im niko to ne može osporit.
[/quote]

to si u potpunosti upravu.....
Pravni fakultet u Sa i odjeljenje u Tz nemaju veze.....
Pravni fakultet u Sarajevu je bolji od Tuzlanskog i bilo kojeg drugog.....

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: PRELAZAK SA PF SARAJEVO NA PF TUZLA

Post by cvjetic83 »

ja licno sam se prebacila sa Sarejvskog odsjek Tuzla na Tuzlanski faks zbog toga sto nismo imali osnovne uslove za studiranje... i naravno tu je i zbog pojedinih profesora.... naravno ima tu i dobrih profesora ..a sto se tice ovog sto je bilo afere na pravu magdje toga nema u cjeloj nam lijepoj Bih...

sandronal
Posts: 7
Joined: Sat Jun 27, 2009 10:00 am

Odg: PRELAZAK SA PF SARAJEVO NA PF TUZLA

Post by sandronal »

Javiš se ljubaznim tetama u studentskoj službi i one ti sve objasne. Možeš i telefonom, ne moraš ići. :kava:

kadija
Posts: 5
Joined: Sat Mar 20, 2010 12:53 pm

Odg: PRELAZAK SA PF SARAJEVO NA PF TUZLA

Post by kadija »

Osnovni razlog zašto se ljudi prebacuju sa sarajevskog Pravnog fakulteta na tuzlanski, je zato što ne mogu da polože ispite, u prevodu otjera ih Duvnjak ili Misita.:D

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: PRELAZAK SA PF SARAJEVO NA PF TUZLA

Post by Nefertiti »

[quote="kadija"]
Osnovni razlog zašto se ljudi prebacuju sa sarajevskog Pravnog fakulteta na tuzlanski, je zato što ne mogu da polože ispite, u prevodu otjera ih Duvnjak ili Misita.:D
[/quote]

Ne vjerujem da ih otjera tezina nekog ispita, koliko sam vidjela u razgovoru sa kolegama koji su se prebacili, na sarajevskom im je bilo i lakse. Pogotovo prva godina, ucinilo mi se da je svako ko se pojavio presao sa prve godine na drugu. Otjeraju ih prije neke druge stvari, ali svejedno, sve je to politika evo sada su nama na PF TZ dosli svi profesori iz Sarajeva!

Locked

Return to “Događanja na fakultetu”