jedno malo pitanje :)

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
BuBa222
Posts: 1
Joined: 12 Aug 2009, 16:20

prije svega, da pozz sve kolege i cestitam administratorima na ovom jako uspjesnom i korisnom projektu :)

moje pitanje se odnosi konkretno na nas fakultet, odnosno da li su postavljeni ometaci signala za mobilne uredjaje?
Stvar je u tome sto sam ja zaposlena, i kad dodjem na fakultet,na ispit uglavnom, i tada treba da sam dostupna sefu,
jer vecina kolega s posla nije upucena u moj rad,tako da je tesko naci zamjenu na poslu, te s toga, uvijek zivkaju.
cesto se zadrzim duze od planiranog vremena, sto mi predstavlja poteskoce bas iz ovih razloga.

ako imate kakve konkretnije informacije, javite molim vas!

pozdrav svima!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Hvala i dobrodošla na forum! :f055:

Nekad bude ometanja, nekad ne... Npr. kod prof. Durmiševića nekad bude onaj uređaj za ometanje signala, a nekad raji normala zvone mobiteli. :p031:

Ali bez obzira da li će na ispitu biti ometanja signala ili ne, ne vidim načina da se javiš na mobitel.
Inoe
Posts: 6
Joined: 07 Sep 2009, 18:48

ehh da si u tuzli sa nama svima ne bi imala ucionice za rad kako treba a o takvim stvarima da i ne govorim :D
strumf
Posts: 1
Joined: 29 Aug 2009, 00:55

ja koliko znam, Nezla Boric i Mehmed Jahic na ispitu uvijek koriste te sprave..
Jurist
Posts: 12
Joined: 03 Sep 2009, 00:21

da, da to je Nezli najdraza spravica  :D
NeLa
Posts: 133
Joined: 07 Sep 2009, 07:44

Ja sam to primjetila samo kod Jahica... :S
Alniyat
Posts: 419
Joined: 26 Aug 2009, 10:36

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Hvala i dobrodošla na forum! :f055:

Nekad bude ometanja, nekad ne... Npr. kod prof. Durmiševića nekad bude onaj uređaj za ometanje signala, a nekad raji normala zvone mobiteli. :p031:

Ali bez obzira da li će na ispitu biti ometanja signala ili ne, ne vidim načina da se javiš na mobitel.
[/quote]

Bio je na stolu i 9. kad sam izlazila na DPR i BKP ( Durmišević ).
Sve zavisi od prof. i ass.
Nermin K
Posts: 3
Joined: 08 Oct 2009, 01:44

govoreci iz licnog iskustva, Durmisevic, Jahic i ponekad Lucic...
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”