PFTZ: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
avonavon
Posts: 18
Joined: 23 Sep 2010, 07:26

mislim da profesorica ostaje bar sto se ispita tice, samo nece ona drzati socijalno sljedeci semestar vec ce naci nekog drugog..samo u ovom januarskom roku se i socijalno polaze kod nje.. al ko zna, kod nas je svasta moguce..ne vjerujem dok ne vidim :)
torg
Posts: 95
Joined: 29 Sep 2009, 14:41

Do koje lekcije je kolokvij iz Radnog
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Prvih 150 strana, do "Individualnog prava".
jasminskahic
Posts: 19
Joined: 28 Oct 2010, 00:08

ovde neko nekog khkh, zeza, ne zna se dal moze 4 na kolokvij ili ne, dal da se ponavlja ili ne... 
i da.... da ne zaboravim, zna li iko tacan ili priblizan, odredjen ili barem odrediv hehe datum kolokvija...
bokic...
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Ovako stoji cinjenicno stanje i nemojmo ponavljati pitanja, jer je o istima raspravljano u vise navrata, a i postoje vec odgovori. Dakle:
- kolokvij je 18. decembra (subota), tacno vrijeme-naknadno. Uci se do 150.-te strane, do "Individualnog prava".
- na kolokvij mogu izaci samo studenti 3. godine, iako je profesorica naglasila da mogu SVI (to cemo privjeriti sa profesoricom u subotu kad bude predavanje, zato molim kolege kojima je ass javila da ne mogu izaci da dodju i to kazu profesorici jer ostali npr. ja, nemamo dokaze da je to rekla).
- sve sto ste polozili do sada kod prethodne profesorice ce vam se PRIZNATI. (misli se na pismene ispite).
- ostali kolokviji bi trebali ici ovako- drugi kolokvij takodjer pismeno (nista jos nije sigurno, ovako smo raspravljali na predavanjima sa prof.) i to samo oblast "Individualnog prava". Zavrsni ispit, oblast "Procesno pravo"-usmeno.
- profesorica predaje iskljucivo RADNO PRAVO, s tim da ce se moci na ovom prvom roku izaci i na Socijalno pravo, da ne bi morali cekati novog profesora u drugom semestru. Kod ove profesorice se polaze tokom cijele godine.
- predavanja su svake dvije sedmice do 8h do 14h.
- profesorica se zove Dubravka Husic, doc. (za sve neupucene).

To je ono sto sam uspjela upratiti i kako stoji, naravno sve se moze promijeniti. Za sve dalje informacije imate mail od asistentice, a i predavanja su, kako sam rekla, svake dvije sedmice, pa dodjite da se informisete.
:D
Last edited by TripleJ on 08 Dec 2010, 12:42, edited 1 time in total.
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Napokon. Tema se toliko zachatala, jos malo pa kao Uprava na PF SA.  :mrgreen:
aldinaaldina
Posts: 12
Joined: 18 Nov 2010, 18:47

da li je neko bio danas na predavanju? jel prof sta govorila u vezi kolokvija?
avonavon
Posts: 18
Joined: 23 Sep 2010, 07:26

na kolokvij mogu izaci samo studenti 3 godine. Profesorica je odobrila izlazak svima ali su joj objasnili da se to kosi sa pravilima naseg fakulteta ( sta god to znacilo ) tako da sretno studentima s 3 koji izlaze a mi ostali se vidimo 31.01. na ispitu  :)
azzra
Posts: 1
Joined: 18 Nov 2010, 15:00

Zna li neko da li je usmeni ispit iz radnog u petak 17.12. ili u subotu 18.12.2010?
aldinaaldina
Posts: 12
Joined: 18 Nov 2010, 18:47

danas su tete na studentskoj službi rekle da trebamo izaći na januarsko-februarskim rokovima jer ova profesorica nece biti na ispitima na drugim rokovima...  ;( tako da to trebamo iskoristiti
Post Reply

Return to “Treća godina”