PFSA: Privredno pravo

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Tanjah
Posts: 33
Joined: Mon Oct 11, 2010 9:09 am

Odg: Privredno pravo

Post by Tanjah »

Pitanja sa str. 7 nisu dovoljna, nauci cijelu skriptu.

Za prolaz trebas odgovoriti na svih pet pitanja ili na cetiri, ali  onda da ta cetiri budu zaista dobro i detaljno obrađena.


Za validan odgovor pisi ono najznacajnije, a ako znas i vise tim bolje, a i ocjena je visa (H). Sretno!

p.s. Zar niko ne zna u koliko sati su konsultacije kod profesorice danas?

kopitaneskita
Posts: 45
Joined: Mon Nov 29, 2010 3:41 pm

Odg: Privredno pravo

Post by kopitaneskita »

[quote="Tanjah"]


Pitanja sa str. 7 nisu dovoljna, nauci cijelu skriptu.

Za prolaz trebas odgovoriti na svih pet pitanja ili na cetiri, ali  onda da ta cetiri budu zaista dobro i detaljno obrađena.


Za validan odgovor pisi ono najznacajnije, a ako znas i vise tim bolje, a i ocjena je visa (H). Sretno!

p.s. Zar niko ne zna u koliko sati su konsultacije kod profesorice danas?
[/quote]

kad kažeš cijelu skriptu, misliš na onu iz :cenzura: hana od 150 i nešto str. ili...?

a što se tiče tog "najznačajnijeg", jel treba ako je pitanje konkretno, npr. razlika čeka i mjenice, jel dovoljno samo napisati u čemu je razlika, ili treba prvo i definicija šta je ček, šta mjenica... dakle, jel dovoljno konkretno i direktno dogovoriti na pitanje, a ne pisati eseje?

jel može jedno pitanje ostati prazno, a da se položi :)?

Tanjah
Posts: 33
Joined: Mon Oct 11, 2010 9:09 am

Odg: Privredno pravo

Post by Tanjah »

Da, to je ta skripta od "150 i nesto" strana.
Ja sam koristila i knjige za neke oblasti koje su se meni ucinile bitnim, npr, razlika izmedju ceka i mjenice je dobro objasnjena u knjizi.

ciciban5
Posts: 30
Joined: Fri Aug 20, 2010 8:33 am

Odg: Privredno pravo

Post by ciciban5 »

Profesorica ne trazi puno da napises. Zaista nema potrebe siriti dezinformacije. Sasvim su dovoljna pitanja,na kraju prelistajte stranice unazad i sami cete se uvjeriti da bude jedana od onih grupa sa 7 strane. I sad je bilo i na proslom roku i roku prije toga........ :c053:

blackjack1983...
Posts: 6
Joined: Mon May 31, 2010 7:09 pm

Odg: Privredno pravo

Post by blackjack1983... »

Moze li neko napisati pitanja iz prvog dijela koja je imao dosada,(kad uzme izborni iz privrede)?

Cossack
Posts: 16
Joined: Sun Nov 21, 2010 8:26 pm

Odg: Privredno pravo

Post by Cossack »

Je li izasao apsolventski rok za decembar?

kameleon
Posts: 30
Joined: Thu Apr 29, 2010 10:01 am

Odg: Privredno pravo

Post by kameleon »

cini mi se da mi je prijateljica rekla da je 17.12.2010  :zamisljen:

Cossack
Posts: 16
Joined: Sun Nov 21, 2010 8:26 pm

Odg: Privredno pravo

Post by Cossack »

[quote="kameleon"]
cini mi se da mi je prijateljica rekla da je 17.12.2010  :zamisljen:
[/quote]
Hvala za info. :f035: Jos kad bi je provjerila... :)

kopitaneskita
Posts: 45
Joined: Mon Nov 29, 2010 3:41 pm

Odg: Privredno pravo

Post by kopitaneskita »

[quote="ciciban5"]
Profesorica ne trazi puno da napises. Zaista nema potrebe siriti dezinformacije. Sasvim su dovoljna pitanja,na kraju prelistajte stranice unazad i sami cete se uvjeriti da bude jedana od onih grupa sa 7 strane. I sad je bilo i na proslom roku i roku prije toga........ :c053:
[/quote]

ok, ali jeli dovoljno konkretno i direktno odgovoriti na pitanje ili treba prvo definisati pojmove i sl.?

i da li se može položiti bez jednog odgovorenog pitanja (pod uslovom da su ostala 4 tačna)?

lejla45654
Posts: 17
Joined: Tue Nov 17, 2009 4:16 am

Odg: Privredno pravo

Post by lejla45654 »

Maže li neko potvrditi termin za privredu? Navodno je 17-tog. Ima li neko drugu informaciju?

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”