PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Tassa
Posts: 186
Joined: Wed Oct 07, 2009 3:50 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Tassa »

[quote="edna_hadzo"]
Da li neko zna kada izlazi ta knjiga ? kolik ce kostati i da li se u januaru polaze bas po toj knjizi ili je dozvoljeno po staroj ?
[/quote]Knjiga je u novembru trebala biti izdata, ali nije.Nadamo se svi sredinom decembra, bar je meni tako prof rekao.A koliko ce kostati, i po kojoj cemo raditi ostaje da se vidi.

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by nuki_cika »

[quote="Tassa"]
[quote="edna_hadzo"]
Da li neko zna kada izlazi ta knjiga ? kolik ce kostati i da li se u januaru polaze bas po toj knjizi ili je dozvoljeno po staroj ?
[/quote]Knjiga je u novembru trebala biti izdata, ali nije.Nadamo se svi sredinom decembra, bar je meni tako prof rekao.A koliko ce kostati, i po kojoj cemo raditi ostaje da se vidi.
[/quote]
I po pitanju same cijene knjige je ispao vrlo nekorektan.Molim te lijepo-nije rekao cijenu knjige.A naivni studenti poletili svi da kupe novu knjigu,požurili svi da uce,a kod pola tih studenata ce ta ista knjiga skupljati prašinu po policama.
I šta sad on kaže eto knjigu cete dobiti za 30 ili 40 maraka,onda ce vam biti krivo što ste se potpisivali uopce na onaj spisak.
Kopiranjem i svakim drugim oblikom umnozavanja krsimo autorska prava!! 
Last edited by nuki_cika on Tue Nov 30, 2010 9:35 pm, edited 1 time in total.

MEHOpuzic
Posts: 127
Joined: Sat Jan 09, 2010 2:55 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by MEHOpuzic »

Ne znam sta vi mislite da li se isplati uciti (ponavljati) po staroj knjizi (skripti) ili cekati da se on smiluje s tom svojom novom za njega neprofitnom knjigom ???

Naprijed
Posts: 159
Joined: Mon Apr 19, 2010 7:58 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Naprijed »

Uvod u pravo evropske unije - prof. Nevenko Misita
07.12.2010. godine u 17,30 sati u Sali II godine

jenny
Posts: 145
Joined: Fri Feb 27, 2009 2:21 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by jenny »

[quote="Naprijed"]
Uvod u pravo evropske unije - prof. Nevenko Misita
07.12.2010. godine u 17,30 sati u Sali II godine
[/quote]

kakav je ovo termin?

Naprijed
Posts: 159
Joined: Mon Apr 19, 2010 7:58 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Naprijed »

apsolventski decembarski .

2108
Posts: 5
Joined: Fri Apr 16, 2010 1:16 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by 2108 »

jel moze izaći i tko nije apsolv. :P

Harvester_of_Sorrow
Posts: 1320
Joined: Thu Feb 04, 2010 2:48 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Harvester_of_Sorrow »

Sada čitam za ovaj famozni spisak, na osnovu koga se dobija knjiga u pola cijene. Kakva mu je to logika? Znači trenutno sam student IV godine, ali mi je ostao dotični ispit iz III. Kakve sad veze ima jesam li potpisan na spisak ili nisam, ako bi (ukoliko je knjižara u Sarajevu) kao student IV godine odnio index, ličnu kartu, dokazao da sam student na pravnom fakultetu i uzeo knjigu isto tako u pola cijene iako nisam potpisan na spisak. Apsolutno mi nema smisla da samo zbog toga što neko nije na spisku, za koji usput nije znao jer ide na predavanja IV godine, plati punu cijenu knjige  iako mu je isto toliko potrebna ta knjiga kao i studentima koji su sada na III godini. Razumio bih da je knjižara u Tuzli, Zenici ili gdje već, ali ako je u Sarajevu, nigdje veze... :|

MEHOpuzic
Posts: 127
Joined: Sat Jan 09, 2010 2:55 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by MEHOpuzic »

Ma da makar hoce izaci na vrijeme ta knjiga :S

Nur
Posts: 116
Joined: Sat Dec 12, 2009 7:31 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Nur »

hej kolege, nisam bila odavno na predavanjima,
pa da vas pitam, je li izaslo novo izdanje knjige uvod u EU
potpisala sam se na predavanjima da cu uzeti knjigu
valjda polozim ;)
i kad je test? 8.12?
pozz

Post Reply

Return to “III godina”