PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ius86
Posts: 15
Joined: Thu Oct 08, 2009 8:33 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by ius86 »

[quote="bilijar"]
E moj dragi kolega,
Ovi izrazi: "Vjerovatno" i "logicno" se kod nas na fakultetu ne pikaju. Nekad mi se cini da gdje prestaje logika pocinje nas Pravni fakultet. Zato nama, sa odjeljenja PFSA iz Tuzle treba konkretan odgovor:
Da li ce Ajanovic ispitivati i u Tuzli, posto ponavljam, iz studentske sluzbe u Tuzli imamo informaciju da samo nama ostaje prof. Duvnjak na Upravnom pravu. Eto, pa ako neko moze, da je (Prof. Zinku Grbo), konkretno upita bili bi vam svi iz Tuzle zahvalni. I vise nego zahvalni.
[/quote]

Ne bi bio prvi put da se u studentskoj sluzbi u Tuzli dobiju neistinite informacije.
Sto se tice peticije, ne bi to trebalo potpisivati sad, dok se ne vidi da li je uopce tacna informacija da Duvnjak ostaje u Tuzli ( u sto ja ne vjerujem), jer je prof.Grbo rekla da dolazi Ajanovic kolegi koji je zvao iz Tuzle, a i prof. Omanovic u Tuzli na predavanju je rekao da Ajanovic dolazi u novembru na upravu.

goggo
Posts: 37
Joined: Sat Aug 29, 2009 1:18 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by goggo »

[quote="Anesssa"]
Pitanja su vam u sklopu skripte koju ste skinuli tj. na njenom kraju  ;)
[/quote]

Govorimo o skripti koju vam je poslala Ribafish, zar ne?

Edit: Moja greska, malo sam loncice polupao :)

Burner
Posts: 59
Joined: Tue Oct 19, 2010 2:46 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Burner »

Je li pocela prijava aspolventskog za novembar,ako jeste do kada traje??hvala :) :)

Didy
Posts: 306
Joined: Mon Sep 28, 2009 2:34 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Didy »

zadnjih 5 dana oktobra je prijava ispita za novembar savjetujem ti da prijavis do petka

Pravnica__21
Posts: 20
Joined: Sat Mar 06, 2010 11:47 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Pravnica__21 »

E ovako , jucer sam srela prof. Ajanovica na faksu i otvoreno ga pitala da mi kaze iskreno kad bi on mogao poceti ispitivati upravu da ne ucim kod Duvnjaka ( mada imam jos 200 str. da diplomiram) , jer ludim - ne mogu vise.... covjek mi rekao da u novembru nece sigurno biti tu a da je decembar jos vrlo upitan ... navodno sad mu ide velika procedura u peruzimanju uprave u potpunosti . Sam mi je rekao da ucim kod Duvnjaka , a on kad dodje ... dakle ovo nije rekla - kazala.
Tako da pustite se tih skriptica kod Ajanovica i jos dva mjeseca kod Duvnjaka se valja rastezat 20 str po 20....
Pa nek nam je sretno!

Burner
Posts: 59
Joined: Tue Oct 19, 2010 2:46 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Burner »

Ovo ako je istina,onda nam se ne pise dobro :( :(

mija
Posts: 91
Joined: Thu Oct 08, 2009 12:07 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by mija »

ja cu dobit slom zivaca....ovo nije moguce....
znaci da su me tri profesora dobro slagala....hvala im!!!

Laly
Posts: 146
Joined: Mon Jan 04, 2010 12:57 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Laly »

Oni su najavili promjene ali nisu rekli koje godine ce se to desiti...pa da poludis...od do...ovo vise nije moguce...ne znam zasto nas vucaju tamo vamo...nek kratko i jasno kazu kojem smo prof.ostavljeni na milost i nemilost i tacka....svakako se vec mucimo...nemam rijeci... :h055:

mija
Posts: 91
Joined: Thu Oct 08, 2009 12:07 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by mija »

ma fino su mi tri profesora rekla da Ajanovic od novembra preuzima upravu...
kao ovaj (oktobarski) rok je iznenada uveden i ne stignu promjenit prof...i sad opet gluposti...
svaka im cast.

Peca
Posts: 6
Joined: Fri Nov 20, 2009 8:18 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Peca »

Može li neko samo napisati kako bolonjci prijavljuju ovaj apsolvenstki rok (do kraja sedmice)? Na studentskoj ili?

Što se tiče Ajanovića i ja sam čuo da može najranije preuzeti u decembru, čisto zbog procedure imenovanja.

Post Reply

Return to “IV godina”