PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by Salinea_Tz »

Zato sam ja kolega predala zahtjev da mi se odobri da pređem na Kriminologiju s penologijom. Nemam ja vremena posvetiti se detaljno Nauci.

Jedini mi je problem sad, sto ne mogu da pronadjem literaturu iz koje cu spremiti Kriminologiju.

vinetu
Posts: 18
Joined: Sun Oct 18, 2009 8:36 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by vinetu »

[quote="Salinea_Tz"]
Zato sam ja kolega predala zahtjev da mi se odobri da pređem na Kriminologiju s penologijom. Nemam ja vremena posvetiti se detaljno Nauci.

Jedini mi je problem sad, sto ne mogu da pronadjem literaturu iz koje cu spremiti Kriminologiju.
[/quote]

Molim te, šta si navela u zahtjevu, koji je razlog promjene predmeta? Ili je dovoljno samo da se napiše kako hoćeš da promjeniš...

ftp
Posts: 4
Joined: Sat Sep 12, 2009 10:23 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by ftp »

je li neko izlazio na Nauku o upravi? koliko pitanja profesor postavlja i preskace li se ista iz knjige?

mija
Posts: 91
Joined: Thu Oct 08, 2009 12:07 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by mija »

ucis samo ona veca slova,a od toga ne preskaci nista.pita ti sve.
mozes imati dva il tri il cak cetiri pitanja.
ako znas jedno pitanje, a ostalo ne prof. ti kaze da dodes drugi
put tj prizna ti to sto si znao.
obicno postavi dva pitanja!

ftp
Posts: 4
Joined: Sat Sep 12, 2009 10:23 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by ftp »

Hvala na odgovoru

septembar
Posts: 32
Joined: Sun May 02, 2010 9:07 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by septembar »

moze li mi neko napisati iz koje se knjige uci i gdje se ta knjga moze nabaviti. hvala

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by Legally Blonde »

[quote="email"]
nauka oupravi je sad preteška ja sam izlazila 8.prof.Duvnjak nije htio ni da nas pita dok ne pokažemo knjigu tako da smo morali uzeti iz biblioteke i kopirati knjiga ima preko 300 str eugen pusić iz 1973.Tako da nam je uprava sada ista kao i ustavno pa kad položimo haos............ :h035:
[/quote]

@Septmebar 
Mogao/la si barem pogledati sta ima vec napisano na prethodnoj stranici. Dakle kolegica napisa... knjigu mozes podici u nasoj biblioteci i rece i ime autora i godinu izdanja.
Drugi put malo pregleajte prije nego postavite pitanje na koje je vec neko dao odgovor.

septembar
Posts: 32
Joined: Sun May 02, 2010 9:07 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by septembar »

Izvinjavam se na mom ponasanju i hvala Vam na Vasem trudu , kolegice da me uputite kako da se ponasam na forumu i konkretno da u buduce citam sta su drugi napisali. Zaista se nadam da se niste previse zamorili odgovarajuci mi na moj upit. Jenostavno nisam imala vremena da procitam predhodne postove . Vi cete zaista biti dobra pravnica ! Jos jednom se duboko izvinjavam i zahvaljujem.

tota
Posts: 81
Joined: Sat Oct 30, 2010 1:15 pm

Odg: Nauka o upravi

Post by tota »

koji profesor ispituje nauku o upravi ???

bhpravnikbh
Posts: 177
Joined: Tue Mar 08, 2011 11:24 pm

Odg: Nauka o upravi (stari režim)

Post by bhpravnikbh »

Imal ko informaciju sta nam je s ovim izbornim tj koga ispituje, koja literatura.... (stari sistem)

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”