PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Dama Pikova »

Kao što sam naziv kaže, opšta diskusija koja uključuje sva pitanja vezana za četvrtu godinu, a koja se ne mogu svrstati u temu s nazivom predmeta. Ujedno, ako za neki predmet nije otvorena tema, molim vas otvorite je, a ne postavljajte pitanja na temama drugih predmeta.
Last edited by Dama Pikova on Sat Aug 18, 2012 10:32 pm, edited 1 time in total.

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Swatch83 »

Mene zanima šta je bilo sa peticijom za oktobarski rok za stari sistem u SA? Ima li neko od forumaša sa USP-a ovdje na forumu,ima li neko neku informaciju?

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

I mene kolega to interesuje.

Sto se tice socijalnog roka, ja samo znam da je prof.Boro na ispitu u Tuzli rekao da ce se sve oko socijale znati 5.10.  Dakle, nekako imam osjecaj da ce biti socijale, jer i sam dekan nije negirao  (kao do sada) vec je rekao da ce se znati 5.10.

crazy
Posts: 406
Joined: Mon Mar 16, 2009 12:03 am

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by crazy »

ima raje sa foruma usp,ma sta je sa njihovom stranicom  :h035:,kako nema  foruma  tako ne znam  sta je sa peticijom  :hekla:,  mozda  bude socijale  daj bozeeeee  :moli:

Odvjetnik
Posts: 16
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:58 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Odvjetnik »

mene zanima hocemo li mi koji smo četvrta godina po bolonji imati apsolventske rokove ili nam valja čekati januar????

Fillmore
Posts: 4
Joined: Sat Sep 26, 2009 10:24 am

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Fillmore »

Svake godine je upitan socijalni rok, ali ga na kraju uvijek bude. Obicno u drugoj polovini mjeseca. ;)

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

[quote="Odvjetnik"]
mene zanima hocemo li mi koji smo četvrta godina po bolonji imati apsolventske rokove ili nam valja čekati januar????
[/quote]

Trebalo bi da imate apsolventske. Meni je ova teta kod nas u studentskoj rekla da apsolventski ostaju.

Leckey
Posts: 4
Joined: Wed Sep 30, 2009 11:39 am

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Leckey »

Za socijalni rok uvijek kazu da ga nema, pa bude na kraju ... sta ostaje nego nadati se da ce i ovaj put biti tako ... Ja sam CULA, znaci ne uzimajte me za sigurno, da ce biti APSOLVENTSKI rok u oktobru za nas koji studiramo po starom sistemu ... Spominje se i  ta peticija, molim sve koji nesto znaju da jave!

Pozz

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Legally Blonde »

Da ne ponavljam evo ovako:
http://epravo.ba/dogadanja-na-fak ... )/new/#new

A sto se tice svega ostalog necu nista ni da negiram ni da potvrdim, jer koliko znam jos nista nije sigurno osim da ce se najvjerovatnije rok za upis pomjeriti tj. zaustaviti jos do 28.10. kad je sjednica senata... pa eto...kad sta bude zvanicno znat cete.

crazy
Posts: 406
Joined: Mon Mar 16, 2009 12:03 am

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by crazy »

Treba  sacekati  zvanicno obavjestenje  i  za  bolonju  i  za stari  sistem  pa  onda se  budini  na osnovu tacnih informacija    a ne  100 informacija  a ni jedna  nije  100 posto  tacna i  samo se  raja  sokiraju  kad  procitaju ,naravno  da se treba  buniti  pocev  od socijalng roka  pa nadalje, najveca  greska  je  u tome sto  se  bolonja  nije od pocetka provodila kako treba nego se  tretirala  kao stari sistem  i  nije bilo  nikakve razlike  i sad  kad se  hoce  primjeniti  belaj  :uzdise:

Post Reply

Return to “IV godina”