BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by aldina »

ko god sta sazna javite :moli:,ja sad nisam u tz,tek sutra mogu doci.

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Dino »

Ja se juce upisao u 4-tu,prenijeo ustavno pravo,nisu mi nista rekli,predao uplatnicu,uredno popunio,teta u studentskoj samo naznacila da je bezuslovno upis na papiru i to je to.
Sada obustavljeno,ne vidim kako to mogu uciniti buduci da lijepo stoji clan koji su jos i crvenom hemijskom oznacili na oglasnoj poloci za trecu godinu.
Elem, nemaju zakonskog osnova da nas ne ispostuju sa predvidjenim. :mrgreen: ali buduci da je ovo Bosna sve je moguce cak i nemoguce :D

aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by aldina »

sad sam citala na stranici ekonomskog fak.da je kod njih upis opet poceo,ali sjednica jos uvijek traje i da im je kolegica javila koj aje na toj sjednici da sad sve zavisi od fakulteta dali ce da obustavi upis ili da nastavi,to je samo ono sto sam procitala

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Dino »

Ja mislim da je sve ovo cista farba,kako bi se izbjegao dodatni rok,kad su svi navalili zele bezuslovni,pa onda jos dodatni rok,pa samo traze,treze,ljudima mrak pao na oci pa foliraju malo da utjeraju strah u kosti pa da nastave po svom :)
Ali pricam s drugom preko telefona,on na faxu,kaze da je neki sekretar rekao kako smo pogresno protumacili zakon a i prije par postove je neko slicno natuknuo.Mislim da tom sekretaru nisu sve na broju  :f010: lijepo pise samo je potrebno fino procitati :D
Sve je ovo jedna velika farba mase studenata koji jos na to sve sire dezinformacije i nepotrebno panice,mislim studentske price su kao ribarske i lovacke  :f010: nikada ne znas sta se stvarno desilo  :f010:

aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by aldina »

ja cim nesto saznam javit cu.posto nisam u mogucnosti da odem do faxa ,cacam na svim stranicama bilo kojeg fakulteta pa sto god saznam javit cu.Sad mi kolegica javlja da je i na PMF poceo ponovo upis,tako isti i na ekonomiji





teta iz st.sluzbe je pocela primati redovne studente ,jer kako kaze lakse joj je vratit pare njima nego vanrednim ako bi sta krenulo po zlu,znaci jos uvijek se radi a nisami nisu sigurni sta
Last edited by aldina on Fri Oct 01, 2010 3:00 pm, edited 1 time in total.

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Dino »

Sve ce to biti OK :) mora :)

selma_tz
Posts: 40
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:37 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by selma_tz »

Ovo je cisto izivljavanje na nama studentima, njihov bezobrazluk nema granica, sta hoce vise od nas da pocrkamo od muke, ja se juce najnormalnije upisala, platila i sve i  sta sad nadje se neka budala koja tumaci zakon drugacije.. Mi cemo biti stvarno ludi ako dopustimo da ovako ostane, Rekli su nam kao sutra u 8 da dodjemo na fax da vidimo sta ce biti.. Pa eto da nas dodje sto vise sutra u 8.

aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by aldina »

sad me zvala kolegica i predala je papire,dok je bila u st.sluzbi dosli ci kolega i kolegica sa sastanka i prenijeli od rektora obavjestenje da se krene ponovo sa upisom,ali je i on poslao svim fak.mail o tome,tete iz st.sluzbe su ga pokusavale naci ,ali nisu uspjele,pa predpostavljaju da je to poslano dekanu ,ali on nije na faxu pa su rekle da ce sutra biti obavjestenje posto ne smiju nista da tvrde dok i one same ne procitaju

dijana.m
Posts: 56
Joined: Tue Aug 31, 2010 10:57 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by dijana.m »

Evo upravo sam sad s faxa,upis je obustavljen na svim fakultetima zahvaljujuci generalnom sekretaru,a rektor je na putu,i sutra ce se vratiti i izjasniti o ovome,a ako nista u SRIJEDU NA MASOVNE PROTESTE!!!

aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by aldina »

[quote="dijana.m"]
Evo upravo sam sad s faxa,upis je obustavljen na svim fakultetima zahvaljujuci generalnom sekretaru,a rektor je na putu,i sutra ce se vratiti i izjasniti o ovome,a ako nista u SRIJEDU NA MASOVNE PROTESTE!!!
[/quote]
ja kolegici vjerujem koja mi je javila da je predala paire i nije cak jedina koja mi je to rekla . Danas sam se nasusala svega i svacega,bit ce sta bude

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”