Druga godino...

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
djolina
Posts: 39
Joined: Wed Jun 09, 2010 11:51 am

Odg: Druga godino...

Post by djolina »

jel mi to trazimo nesto nemoguce? Rok, dekanski, treci septembarski ili kako ga vec bio koji je uvijek bio, i da se prenesu 4 ispita. mislim da to nije nista nerealno i nemoguce.....

-sabina-
Posts: 50
Joined: Wed Jan 13, 2010 4:45 pm

Odg: Druga godino...

Post by -sabina- »

Je li se skupilo dovoljno potpisa danas?

almana
Posts: 11
Joined: Fri Aug 27, 2010 7:34 pm

Odg: Druga godino...

Post by almana »

ZA STO POTPISI,DA LI CEMO I MI TRAZIT BEZUSLOVNI..U PONEDJELJAK VEC S MEDICINE LJUDI ORGANIZUJU PROTEST HOCE DA TRAZE BEZUSLOVNI PRELAZAK,PA ET STA MISLITE O TOME DA I MI PRAVNICI TO UCINIMO,DA NAS BUDE U STO VECEM BROJU,JER OD POTPISA NEMA NISTA...

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Druga godino...

Post by WB01 »

Ne lupetaje gluposti, da ne bi svi dobili ban! hocete rokove, hocete da prenesete 4, mrsko vam doci pola sata pred fakultet?
Ko je bio danas, zna i sta je sa potpisa i sta je sledeci korak...

-sabina-
Posts: 50
Joined: Wed Jan 13, 2010 4:45 pm

Odg: Druga godino...

Post by -sabina- »

WB01 - koliko je skupljeno potpisa, pošto vidim da si dobro upućen i sve to?

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Druga godino...

Post by WB01 »

[quote="-sabina-"]
WB01 - koliko je skupljeno potpisa, pošto vidim da si dobro upućen i sve to?
[/quote]


200, i to je uspjeh na kakve smo sve nacine skupili... svaka cast onim curama  :bravo:

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Druga godino...

Post by Cokolada »

meni je samo zao sto vise ljudi nije doslo,a kome treba i hoce da dobiju...3 godini izgleda odobren bezuslovni,valjda ce i nama ovo odobriti :moli:
a za ovu socijalu,zar je moguce da je slijedece sedmice ili ce to pomjeriti ccc??? :c053:

-sabina-
Posts: 50
Joined: Wed Jan 13, 2010 4:45 pm

Odg: Druga godino...

Post by -sabina- »

Svaka čast :d055:, iskreno ja danas kada sam došla da se potpišem bila sam pesimistična, jer je bilo skroz malo studenata!

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Druga godino...

Post by finest »

ja sam bila na potpisu ali nisam puno zapitkivala one krasne i vrijedne djevojke,ali koliko sam shvatila one ce na osnovu potpisa traziti rokove!!!
a onaj iz nase unije studenata rasim ibrahimagic kaze da je socijalni za 2.10 valjda odgodjen i da ce trazit da budu na satanku u pon i vidjet ce i za prenos 4 ispita nama dugogodisnjim :d045:

ja se nadam da ce biti jos rokova,jer imaju usmeni,pa tesko da cemo tdp il rim od prve poloziti...

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Druga godino...

Post by WB01 »

Imamo 200potpisa, stara generacija... napisana je molba i u pon cu je predat prodekanu za nastavu pa cemo da vidimo sta ce nam reci...


Ovo da se sve mora zavrsiti do 4okt je nemoguca misija.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”