PFB: Uvod u građansko pravo

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFB: Uvod u građansko pravo

Post by MarcusTulliusCicero »

Naslov sve govori... :d055:
Last edited by MarcusTulliusCicero on Sun Aug 19, 2012 5:54 pm, edited 1 time in total.

Bihacit
Posts: 3
Joined: Mon Sep 21, 2009 8:08 pm

Odg: Uvod u građansko pravo

Post by Bihacit »

Jel zna neko dal se moze polagati gradjansko pravo u socijalnom roku, ako nije cista prva godina.bio bih zahvalan za odg

irma_bihac
Posts: 5
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:03 am

Odg: Uvod u građansko pravo

Post by irma_bihac »

koliko ja znam...ne mozesh polagati nishta iz druge godine ako nisi ocistio prvu...al,nisam bash previshe upuchena...mozda postoji neka sansa za koju ne znam... :) :)
Last edited by irma_bihac on Sat Jan 07, 2012 4:12 pm, edited 1 time in total.

zlatko87
Posts: 2
Joined: Wed Aug 26, 2009 10:35 pm

Odg: Uvod u građansko pravo

Post by zlatko87 »

nista nemozes prijavit ni na jednom roku bez ciste prve

p3p3
Posts: 6
Joined: Wed Nov 24, 2010 2:24 pm

Odg: Uvod u građansko pravo

Post by p3p3 »

Pozdrav, jel mi mozete reci kakav je profesor Hasic sto se tice ispita i ocjenjivanja?

Aidapravo
Posts: 68
Joined: Tue Apr 13, 2010 11:40 am

Odg: Uvod u građansko pravo

Post by Aidapravo »

Zdravo. Ako neko zna da li mogu da polazem uvod u gradjansko pravo u Bihacu..jer je u Sarajevu bukvalno nemoguce taj ispit polozit. Ako neko zna ista o tome molim da mi javi.Hvala. Pozdrav  :lol:

prfze
Posts: 3
Joined: Fri May 06, 2011 5:29 pm

Odg: Uvod u građansko pravo

Post by prfze »

Zdravo . Imao bi jedno pitanje ? Ima li kakva skripta iz građanskog prava i zadatke iz kojih polazete kod prof.Hašića

Ghost
Posts: 1
Joined: Mon Jan 24, 2011 7:24 pm

Odg: Uvod u građansko pravo

Post by Ghost »

[quote="Aidapravo"]
Zdravo. Ako neko zna da li mogu da polazem uvod u gradjansko pravo u Bihacu..jer je u Sarajevu bukvalno nemoguce taj ispit polozit. Ako neko zna ista o tome molim da mi javi.Hvala. Pozdrav  :lol:
[/quote]

neznam kako bi to islo, sem toga da se u potpunosti prebacish iz sarajevu u bihac... a sto se tice tezine ispita, pa nako - ako se zna, onda se i polozi... tj, proff je dosta korektan, ispit je pismen (12 teoretskih pitanja do 4-5 recenica i 3 zadatka), jedina zamjerka je sto ga je nemoguce uhvatiti na fakultetu izmedju rokova...

[quote="prfze"]
Zdravo . Imao bi jedno pitanje ? Ima li kakva skripta iz građanskog prava i zadatke iz kojih polazete kod prof.Hašića
[/quote]

ima kucana skripta njegovih predavanja... a dobra je i skripta sa Bh-pravnici, na sarajevskom univerzitetu :)

mekentas_
Posts: 55
Joined: Sat Feb 19, 2011 4:02 pm

Odg: PFB: Uvod u građansko pravo

Post by mekentas_ »

moze li mi neko reci jel ima kupiti u morica hanu zakonik iz gradjanskog sa zadacima
i ako nema u morica hanu, jel zna neko gdje ima
hvala puno

Post Reply

Return to “Druga godina”