PFSVEMO: Ustavno pravo

Sad ste već na pola puta...
mendy
Posts: 14
Joined: 07 Dec 2009, 12:27

      Haj narode,

    Možel mi tko odgovoriti dal prof.Z.M. pita o SAD-u (npr.ustav,predsjednik,vrhovni sud SAD-A itd. što se tiče SAD-a)

    Plizzz odgovorite.
mendy
Posts: 14
Joined: 07 Dec 2009, 12:27

  Pa stvarno kolege,

Vas čovjek mora moliti da odgovorite, (pital prof. o SAD-u)
Pa tko je već izlazio na ispit valjda zna i ima iskustva.
geolina
Posts: 135
Joined: 07 Apr 2009, 08:36

Profesor Miljko u Orašju nije pitao ova pitanja, a i na predavanju je ovo uzgred spominjao, i to sam nesto oko ustava ali više usporedbe radi a ne kao ispitnu materiju!!!

ova pitanja sto si navela pita dekan iz predmeta opća povijest prava i države!
Last edited by geolina on 14 Dec 2011, 01:44, edited 1 time in total.
mendy
Posts: 14
Joined: 07 Dec 2009, 12:27

Hvala geolina,
Last edited by mendy on 14 Dec 2011, 01:44, edited 1 time in total.
buduci pravnik
Posts: 19
Joined: 06 Nov 2009, 12:21

[quote="geolina"]
skriptu sam poslala adminu za skriptarnicu, nadam se da će objavit,
skriptu sam osobno radila, po pitanjima koje pita na ispitu, ispit u orašju je javan, odgovaraš pred svima, pa sam dva puta slušala, pisala pitanja i odgovore koje profesor kaže, napravila skriptu, izašla i položila
ako ti je hića javi mi se pa ti pošaljem emailom, naravno ako ti odgovara
[/quote]

geolina,

molim te možeš li reći koja je skripta iz ustavnog koju si ti postavila, pošto imaju dvije?
geolina
Posts: 135
Joined: 07 Apr 2009, 08:36

predpostavljam ova sto je dole na kraju, koliko sam primjetila kad dodaju nove skripte one su na vrhu popisa, provjeri, u mojoj piše pored materije iz skripte, za tu oblast izdvojena pitanja s ispita kao podnaslov
Last edited by geolina on 14 Dec 2011, 01:45, edited 1 time in total.
buduci pravnik
Posts: 19
Joined: 06 Nov 2009, 12:21

ok hvala ti, tako sam i mislio!
Last edited by buduci pravnik on 14 Dec 2011, 01:45, edited 1 time in total.
ivonaaa
Posts: 10
Joined: 07 Dec 2009, 17:00

Definitivno najboli prof. na Pravnom fakultetu u Mostaru..Ustavno pravo je i zanimljiv predmet da se razumijemo ( da ne misli neko da se samo pušta na ispitu) ali pristup prof. Miljke je jednostavno PERFEKTAN!

inače, bitno je riješiti sve preko kolokvija, iako i integralno ide sasvim ok, naucis - prolazis 


Mostarac

Ja sam polozila ustavno preko kolokvija pa me interesuje kakav je profesor na na usmenom dijelu iz preostalog gradiva oko organizacije drzavne vlasti i da li znas mozda pitanja koja najcesce postavlja ???
hvalaa :)
ivonaaa
Posts: 10
Joined: 07 Dec 2009, 17:00

3.11. Zabranjeno je javno na forumu tražiti da Vam neko putem e-maila ili na neki drugi način šalje skripte, zakone i druge materijale. Svi materijali se nalaze u našoj skriptarnici i dostupni su svima.
Last edited by ivonaaa on 26 Aug 2010, 15:38, edited 1 time in total.
Mostarac
Posts: 27
Joined: 27 Sep 2009, 12:21

Šta je reć’ ivona..?
javi se na pm ako ti nesto nije jasno  :biggrinlove:
Post Reply

Return to “Druga godina”