PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Daks
Posts: 231
Joined: Fri Mar 27, 2009 12:34 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Daks »

Dali ima neko raspored predavanja za drugu godinu :D i dali je sistem ostao isti po abecedi da se djele grupe u smijene prvu  i drugu ili idemo svi đuture  :D

TinkerBeLL
Posts: 526
Joined: Wed Mar 11, 2009 7:57 am

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by TinkerBeLL »

[quote="Daks"]
Dali ima neko raspored predavanja za drugu godinu :D i dali je sistem ostao isti po abecedi da se djele grupe u smijene prvu  i drugu ili idemo svi đuture  :D
[/quote]

Danas na fakultetu nisam vidjela nikakvo obavjestenje koje se tice druge godine i rasporeda. Samo ona podjela u grupe za brucoshe.
S obzirom da mi startamo kasnije sa predavanjima, pretpostavljam da ce obavijest za nas tek izbaciti u narednim danima.

amila
Posts: 168
Joined: Tue Jun 02, 2009 1:01 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by amila »

imam i ja jedno pitanje.jel na drugoj godini strogo vode evidenciju.mogu li recimo studenti iz druge smjene da odu na predavanja prve smjene ili se mora striktno drzati svoje smjene?

barbarosa
Posts: 101
Joined: Thu Jun 11, 2009 11:51 am

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by barbarosa »

jel mi moze neko sa druge godine uporediti prvu i drugu godinu u nekih 4-5 rečenica i poredati predmete iz druge po tezini.

unaprijed hvala

dzejna
Posts: 4
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:43 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by dzejna »

cao svima..ja sam ovdje nova pa samo da kazem da mmislim da je druga god najteza..

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Dama Pikova »

[quote="dzejna"]
cao svima..ja sam ovdje nova pa samo da kazem da mmislim da je druga god najteza..
[/quote]

A na kojoj si godini sada?  :f010:

Svaka se godina s početka čini težom od predhodne, pogotovo kada dođe do spremanja ispita. U suštini je svaka drugačija, a teža kako kome. Onima koji su upisali pravo da bi se time bavili i jer se zaista interesuju za to, bit će u tom smislu lakša od prve, jer se na prvoj prelazi gotovo u potpunosti općenito i apstraktno gradivo. Za ove ostale će svaka iduća godina biti teža jer će samo na umu imati količinu gradiva, mane profesora, i sl.

maniac
Posts: 12
Joined: Sat Mar 28, 2009 8:17 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by maniac »

Sad kad su ukinuli rokove bice svaka teska..  :(

Daks
Posts: 231
Joined: Fri Mar 27, 2009 12:34 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Daks »

Danas sam bio na faksu i raspitivao sam se za raspored predavanja..Rečeno mi je da nastava počinje 5.Oktobra i da če raspored izaći u toku naredne sedmice... :(

marshal
Posts: 31
Joined: Fri Sep 25, 2009 5:21 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by marshal »

Ko se razumije u nesto sto se zove "kolizioni predmeti" i hocel to biti kod nas?

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Dama Pikova »

[quote="marshal"]
Ko se razumije u nesto sto se zove "kolizioni predmeti" i hocel to biti kod nas?
[/quote]

Imas temu o tome

http://epravo.ba/dogadanja-na-fak ... redmeta-s/

Post Reply

Return to “II godina”